Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Taborety gazowe i elektryczne

Jednym z problemów, z którymi muszą zmagać się kucharze i inni pracownicy w gastronomii jest podnoszenie dużych, a co ważniejsze, niesamowicie ciężkich garnków i przenoszenie ich na kuchenkę. Zgodnie z przysłowiem Potrzeba jest matką wynalazków, stworzono specjalne taborety gastronomiczne, które w znaczny sposób ułatwiają pracę kucharzy. W tej kategorii znajdą Państwo urządzenia, które idealnie nadadzą się do zastosowania we wszelkich lokalach gastronomicznych, szczególnie w stołówkach, restauracjach, szpitalach, czy hotelach.

Filtruj według

Kuchenka przenośna gastronomiczna – oferta

W swojej ofercie posiadamy taborety, zwane przenośnymi kuchenkami o różnej wysokości – od kilkunastu do kilkudziesięciu cm. Dzięki temu, że współpracujemy z wyłącznie sprawdzonymi producentami, możemy się pochwalić, że sprzęt w naszej ofercie jest niezawodny i będziecie mogli się Państwo z niego korzystać przez wiele lat. W naszym sklepie znajdą Państwo dwa rodzaje taboretów – gazowe i elektryczne. Jednak bez względu na to, który model wybierzecie, będą one w ten sam sposób usprawniały pracę ich użytkownikom.

Taboret gazowy

Największą zaletą taboretów gazowych jest ich możliwość zastosowania na zewnątrz. Świetnie zatem sprawdzą się na wszelkiego rodzaju wydarzeniach w plenerze. Dodatkowo są dużo bardziej ekonomiczne, jeżeli bierzemy pod uwagę ich eksploatację.

Taboret elektryczny

Taborety elektryczne będą skierowane do tych z Państwa, którzy będą go wykorzystywać we wnętrzu lokalu. Jego największą zaletą jest bezpieczeństwo. W momencie korzystania z tego rodzaju taboretu prawdopodobieństwo oparzenia lub wszczęcie pożaru jest duże mniejsze niż w przypadku gazowego urządzenia.

Taborety gazowe i elektryczne – zalety

Dzięki taboretom kucharze nie będą musieli podnosić ciężkich garnków na duże wysokości. Oprócz ułatwienia pracy Państwa pracownikom taborety działają również pozytywnie na tempo wydawania posiłków, a jak dobrze nam wiadomo – szybkość obsługi wpływa na ocenę restauracji przez klientów. Kolejną zaletą jest możliwość ich przenoszenia w dowolnym momencie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się