Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Płyty grzewcze

Jednym z głównych problemów gastronomii są posiłki, które w moment tracą swoją temperaturę. Zwłaszcza w lokalach nastawionych na wydawanie wielu posiłków jednocześnie. Tace i płyty grzewcze są rozwiązaniem, które pomoże utrzymać produkty w cieple. Są one kompatybilne z gastronomicznymi pojemnikami typu GN. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Filtruj według

Tace i płyty grzewcze – zalety

Dzięki zastosowaniu tac i płyt grzewczych będą Państwo mogli cieszyć się posiłkami w idealnej temperaturze. Takie rozwiązanie przyda się szczególnie w lokalach, w których posiłki są podawane w formie bufetu szwedzkiego. Wszystkie nasze urządzenia są wyposażone w specjalne gałki grzewcze, dzięki którym ciepło jest rozprowadzane równomiernie, to znaczy, że naczynia umieszczone na płycie, w których znajdują się posiłki, mają tę samą temperaturę. Inną korzyścią wynikającą z zainwestowania w takie urządzenia jest zachowanie soczystości serwowanego jedzenia – płyty grzewcze nie przesuszają jedzenia. A to z kolei przekłada się na doznania kulinarne Państwa gości.

Tace i płyty grzewcze – oferta

W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie produkty, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będziecie się mogli cieszyć ich nieocenioną pomocą przez wiele lat. Musimy się pochwalić, że dystrybuujemy urządzenia topowych marek, które charakteryzują się funkcjonalnością, jak i walorami estetycznymi. Większość tac grzewczych, które mamy w ofercie, jest stworzona z wysokiej jakości aluminium, która zapewnia odporność na wszelkie uszkodzenia i jest łatwa w czyszczeniu zabrudzeń. Niektóre z modeli posiadają specjalne szklane powierzchnie, które dodatkowo prezentują się w fantastyczny sposób. Dodatkowo część z płyt grzewczych jest wyposażone w system bezstopniowej regulacji temperatury, który umożliwi Państwu dostosowanie mocy ogrzewania do konkretnych potrzeb. Warto również nadmienić, że nasze produkty są wyposażone między innymi w systemy bezpieczeństwa w postaci lampek kontrolnych, które informują o tym, że podgrzewacz jest włączony.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się