Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Tostery

Wielu z nas nie potrafi sobie wyobrazić śniadania bez chrupiącego, ciepłego pieczywa. Stąd w naszych domach można znaleźć różnego rodzaju tostery, dzięki którym sami możemy decydować o stopniu wysmażenia pieczywa. Z tego względu, że Polacy uwielbiają tosty, lokale gastronomiczne wyszły naszym potrzebom naprzeciw i zaczęły używać tych urządzeń do przygotowywania posiłków i przekąsek. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą tosterów.

Tostery - rodzaje

Na rynku można znaleźć dwa rodzaje tosterów - pionowe i poziome. Pionowy toster jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w zaciszu domowym. Tostery pionowe wyposażone są w specjalne grzałki i otwory, do których można włożyć pieczywo. Urządzenia tworzone z myślą o bardziej przemysłowym zastosowaniu posiadają czasami możliwość opiekania aż 8 kromek pieczywa jednocześnie. Natomiast tosterów poziomych częściej używa się w gastronomii, ich największą zaletą jest możliwość zapiekania różnych kanapek obustronnie. Dodatkowo taki toster jest wielofunkcyjny, może przykładowo przyspieszyć rozmrażanie produktów.

Filtruj według

Tostery - oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje tosterów oraz różne ich wielkości, tak abyście mogli dostosować konkretny produkt pod Państwa potrzeby. Jednak niezależnie od tego, które urządzenie wybierzecie, będzie ono stworzone z wysokiej jakości materiałów, ponieważ współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić trwałe, niezawodne urządzenia, których będziecie mogli używać latami. W swojej ofercie posiadamy tostery, które posiadają specjalny system niższego zużywania energii, co może okazać się ekonomiczne w przypadku stosowania tostera na większą skalę. Wiele urządzeń posiada także specjalną szufladę na okruchy, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie w czystości urządzenia.

Tostery - bezpieczeństwo

W przypadku urządzeń gastronomicznych, które mają Państwu usprawnić proces przygotowywania posiłków, bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Wszystkie urządzenia, które posiadamy w swojej ofercie, mają antypoślizgowe nóżki lub inne zabezpieczenia uniemożliwiające przesuwanie się tostera. Dodatkowo większość z nich posiada lampkę, która sygnalizuje o tym, że urządzenie jest włączone, co często może uchronić użytkownika przed poparzeniem.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się