Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Warniki do makaronu / Makaroniarki

Prostota kuchni włoskiej ma rzeszę swoich fanów, do nich zaliczają się również Polacy. Nic więc dziwnego, że restauracji z kuchnią włoską lub z jej elementami jest z roku na rok coraz więcej. Oprócz pizzy, klienci równie często zamawiają różnego rodzaju makarony, dzięki którym celebracja posiłku wraz z najbliższymi staje się jeszcze bardziej udana. Jednak, aby przygotować wysokiej jakości pastę, kucharze muszą się natrudzić. Jednym ze sprzętów, które mogą złożyć się na wysoką jakość dań, jest warnik do makaronu, również znany pod nazwą makaroniarka.

Filtruj według

Makaroniarka - jak ją wybrać

Makaroniarki są profesjonalnymi urządzeniami gastronomicznymi, które nadają się do gotowania lub podgrzewania wielu porcji makaronu jednocześnie. Wybór konkretnego warnika powinien być uzależniony od tego, jak duży lokal Państwo posiadają i ile znajduje się w Waszym menu pozycji, w których króluje makaron. Wtedy mogą już Państwo zdecydować, czy warto kupić warnik wyposażony w kilka komór, czy wystarczy Wam jedna.

Warnik do wody - zalety

Największą zaletą warników jest oczywiście możliwość szybkiego przygotowania dania, dzięki czemu goście nie muszą czekać. Jest to możliwe dzięki temu, że woda w warnikach dużo szybciej nabiera temperatury od wody, którą gotuje się w tradycyjnych garnkach. Dodatkowo budowa warników, a konkretnie wyposażenie ich w termostaty zapewni Państwa makaronom odpowiednie przygotowanie makaronu, mowa tu o jego konsystencji, czyli twardości. Makaroniarka umożliwia przygotowanie tzw. makaronu al dente, który jest znacznie smaczniejszy i zdrowszy od jego miękkiej, rozgotowanej wersji.

Warnik do wody - czyszczenie

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia, które sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym. Jedną z najbardziej cenionych cech, które posiadają nasze warniki do wody, jest ich łatwość czyszczenia. Wiele z naszych produktów posiada odłączane sitka, które można myć pod bieżącą wodą. Dodatkowo makaroniarki posiadają specjalne kraniki, dzięki którym z łatwością odprowadzą Państwo wodę z resztkami po makaronie po całym dniu przygotowywania posiłków.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się