Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Pakowarki listwowe

W ostatnim czasie pakowarki listwowe zyskują na popularności. Ponieważ mają one liczne zalety umieściliśmy je w naszej ofercie. Według nas warto przyjrzeć się ich parametrom i zastosowaniom. To rodzaj tych sprzętów, które wspomagają zarządzanie domowym zaopatrzeniem. Po pierwsze sprawdzają się, gdy nie możemy robić zakupów żywności codziennie i poszukujemy skutecznych sposobów na wydłużenie trwałości produktów. Przedłużają także co najmniej o kilka dni przydatność żywności.

Filtruj według

Po drugie mobilizują do nowych wyzwań kulinarnych i zdobywania nowych umiejętności, takich jak gotowanie w niskich temperaturach. Przede wszystkim są potrzebne do metody gotowania sous vide, gdzie przed umieszczeniem produktów należy zapakować próżniowo. Sama technika pakowania jest bardzo prosta, i każdy może się podjąć tym nieskomplikowanym czynnościom. Naprawdę warto, bo dłużej przechowamy wędliny lub kiełbaski, a także sery oraz warzywa lub owoce. Żywność w foliowych torebkach powstałych w pakowarce jest również przejrzysta i łatwo zlokalizujemy ją nawet w dużej lodówce. Ponadto urządzenia są niewielkie i lekkie. Mogą być zainstalowane na kuchennym blacie lub swobodnie przenoszone z miejsca na miejsce. Warto dodać, że gdy zajdzie taka konieczność mogą też pakować produkty przemysłowe.

Z tych też względów pakowarki listwowe są przydatne w kuchni profesjonalnej, a zwłaszcza w lokalach z niewielkim zapleczem kuchennym. Świetnie też sprawdzają się w sklepach spożywczych. Zatem pojawiają się wszędzie tam gdzie brak miejsca na urządzenia komorowe.

Z pewnością przy zakupie sprzętu warto zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których go wykonano. Najczęściej obudowy są więc ze stali nierdzewnej lub z odpornych tworzyw, takich jak tworzywo ABS. Ponadto niektóre urządzenia mają możliwość programowania zgrzewania. Wszystkie elementy urządzeń przeznaczone są do kontaktu z żywnością. W naszej ofercie są zarówno pakowarki listwowe do punktów małej gastronomii, jak i typowe urządzenia dla branży gastronomicznej. Te ostatnie sprawdzają się zarówno w hotelach, jak i restauracjach. Dysponujemy także asortymentem worków moletowanych do tego typu sprzętu. Polecamy wydajne i niezawodne urządzenia firm Hendi i Stalgast.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się