Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Worki do pakowarek

Worki do pakowarek najlepiej dokładnie dopasować do rodzaju urządzenia. Jeśli chodzi o pakowarki komorowe sprawdzają się zarówno worki do pakowarek gładkie, jak i moletowane. W tym rodzaju urządzenia pakowanie polega na wyssaniu powietrza z komory. Podczas pakowania wytwarza się podciśnienie i wypycha powietrze z opakowania. Dzięki temu powstaje szczelne zamknięcie worka.

Natomiast w przypadku pakowarek listwowych lepszym rozwiązaniem będą worki do pakowarek moletowane. Mają one specjalnie wytłoczoną powierzchnię, która powoduje, że w trakcie odsysania powietrza powstają niewielkie kanaliki. Dzięki temu wewnątrz worka tworzy się próżnia. Po zakończeniu cyklu urządzenie szczelnie zamyka folię wraz z pokrytym folią produktem.

Filtruj według

Przy wyborze worków warto zwrócić uwagę na grubość folii. Im wyższy parametr grubości, tym mocniejszy worek. Dodatkowo, w grubszej folii jest większa szansa na to, że ciągłość opakowania nie będzie przerwana. Grube folie mają wyższą barierowość, w rezultacie opakowania będą bardzo szczelne. Do wewnątrz nie będzie przenikało ani powietrze, ani para wodna. Przyjmuje się, że worki o grubości całkowitej 75 μm zapewniają całkowitą szczelność. W naszym sklepie oferujemy worki o różnych wymiarach i grubości do pakowarek próżniowych oraz listwowych. Zabezpieczają przed promieniowaniem UV. Mogą być używane w szerokim przedziale temperatur od -20°C do +100°C. Ponadto mają one certyfikat bezpieczeństwa i mogą być używane do żywności. Nie zawierają ftalanów oraz innych szkodliwych substancji.

Pakowarki są przydatne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba przedłużenia świeżości produktów spożywczych. Dodatkowo nie wymagają specjalnych kwalifikacji, bo urządzenia są łatwe w obsłudze. Dzięki hermetycznym opakowaniom produkty mają dłuższą przydatność do spożycia. Nie ma bowiem możliwości na szybki rozwój bakterii lub pleśni. Jest to także bardzo higieniczny sposób przechowywania żywności. Do tak jednorazowo produkowanych opakowań nie dostają się niemal żadne zanieczyszczenia. Z tego też względu funkcjonalne i wydajne pakowarki działają w większości sklepów z artykułami spożywczymi i w lokalach gastronomicznych.

To idealny system pakowania do wyrobów mięsnych i wędlin, a także nabiału lub warzyw i owoców.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się