Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Akcesoria do pieców

Dodatkowe akcesoria do pieców po pierwsze podnoszą funkcjonalność urządzenia i zwiększają wydajność pracy w kuchni. To przede wszystkim zestawy do łączenia i podstawy, które pozwalają na łatwiejsze użytkowanie pieców. Ponadto urządzenia i środki chemiczne służące do utrzymania urządzenia w czystości. Po drugie, osobną grupę stanowią różne opcje blach, rusztów i bezpieczne przybory do wyjmowania gotowych potraw.

Filtruj według

Z tego względu wybraliśmy różne rozwiązania, aby jak najlepiej sprawdzały się podczas codziennej pracy w gastronomii. Akcesoria do pieców służą nie tylko lepszemu wykorzystaniu przestrzeni, ale też poprawie wydajności pracy na zapleczu. Dlatego w naszej ofercie dostępne są zestawy do łączenia (piętrowania) pieców i adaptery, które wpływają na maksymalne wykorzystanie funkcji pieca. Przy użytkowaniu jednego pieca warto pomyśleć o podstawie. Ten praktyczny element wyposażenia świetnie organizuje obsługę pieca, bo odpowiednia wysokość zapewnia łatwy wsad. Dzięki takiemu rozwiązaniu dodatkowe blachy do pieca są w zasięgu ręki i przyrządzanie dań przebiega bardzo sprawnie.

Utrzymanie pieca gastronomicznego w czystości to spore wyzwanie. Warto zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia do mycia, czyli systemy myjące. Dzięki nim i skutecznym środkom chemicznym komora pieca jest perfekcyjnie czysta. Chemia gastronomiczna nie tylko skutecznie usuwa osady i pozostałości tłuszczu, ale też niszczy drobnoustroje bez przenikania do potraw.

Piece gastronomiczne to bardzo uniwersalne urządzenia, które łączą funkcje innych urządzeń w profesjonalnej kuchni. Dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak stelaże do pieczenia kurczaków czy też tace i ruszty do różnych potraw pozwalają poszerzyć kartę dań. Należy pamiętać o tym, że akcesoria do pieców takie, jak chwytaki do blach zapewniają bezpieczeństwo pracowników.

Podsumowując, lista oferowanych akcesoriów jest więc całkiem spora. To jednak nie wszystko, bo do wybranych modeli pieców można podłączyć kompatybilne z nimi urządzenia. Jednym z nich jest prosta w obsłudze wędzarka. W naszym sklepie za pomocą sprawdzonych akcesoriów lub przyborów dla profesjonalnej gastronomii znajdziecie Państwo gotowe rozwiązania. Pozwolą one nie tylko na wydajne użytkowanie najnowszych urządzeń, ale też poprawią funkcjonowanie tych starszych.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się