Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Blachy do pieców

Dodatkowe wyposażenie do pieców po pierwsze wpływa na funkcjonalność urządzeń, jak i zwiększa wydajność pracy w kuchni. Poza podstawami to przede wszystkim blachy do pieców, które pozwalają na bardzo uniwersalne użytkowanie pieców. W naszej ofercie postawiliśmy na różne opcje blach, rusztów i bezpieczne przybory do wyjmowania gotowych potraw. Wskazujemy na różnorodne akcesoria, bo ich szeroki wybór zazwyczaj sprawdza się podczas codziennej pracy w usługach gastronomicznych.

Filtruj według

Z pewnością w lokalu gastronomicznym warto zaopatrzyć się w dodatkowe blachy do pieców. Niektóre z nich jak specjalne blachy do grillowania pokryte teflonem służą do pieczenia warzyw i mięs. Podczas gdy inne nadają się do gotowania warzyw lub smażenia frytek. Ich powierzchnie mogą być zarówno gładkie, jak i ryflowane. Ponadto jest wiele innych rodzajów blach. To między innymi: blacha do gotowania jajek, uniwersalna blacha do smażenia czy też pieczenia pizzy.

Do najczęściej używanych blach należą również blachy do pieców, na których można przyrządzić przekąski lub też upiec pieczywo. Popularnym wyposażeniem towarzyszącym piecom gastronomicznym są również trwałe i funkcjonalne blachy z powłoką nieprzywierającą oraz ruszty. Najbardziej popularne są wykonane ze stali chromowanej ruszty do pieczenia kurczaków, a także ruszty do wypieku bagietek. Te ostatnie znajdują szerokie zastosowanie do wypieku chrupiącego pieczywa.

Wybór blach do pieczenia jest istotny. Aby nie poświęcać mu zbyt wiele cennego czasu można zdecydować się na oferowany przez nasz sklep zestaw sześciu blach o zróżnicowanych zastosowaniach. Z pewnością warto zwrócić uwagę na to z jakiego materiału je wykonano i w jaki sposób je wykończono. Istotne jest tutaj bowiem gładkie wykończenie krawędzi, a także powłoka, która zredukuje ryzyko przypalenia.

Należy pamiętać, że tylko odporne blachy nie będą się szybko zużywały. Nie będą też traciły swego pierwotnego kształtu pod wpływem wysokich temperatur. W kuchni gastronomicznej wyposażenie, jak i wszelkie akcesoria powinny być dostosowane do maksymalnego użytkowania. Ponadto ich wybór ma wpływ na wysoki komfort pracy personelu. W naszym sklepie mamy różnorodny asortyment blach i urządzeń do obróbki termicznej, a także szeroki wybór blach i form cukierniczych.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się