Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Piece do pizzy

Pizzeria to dość popularny rodzaj lokalu gastronomicznego. Przy jej wyposażaniu kluczowe są gastronomiczne piece do pizzy. Typowa pizzeria z dużą liczbą gości potrzebuje jednak zupełnie innego urządzenia niż lokal, w którym pizza jest tylko dodatkiem w karcie dań. Chodzi tu oczywiście o odpowiednią wydajność. Natomiast zdecydowanie powinien to być piec profesjonalny, który umożliwia wypiek w równomiernej temperaturze. Taki piec gwarantuje także powtarzalny smak każdej pizzy.

Filtruj według

Dominują dwa rodzaje pieców, a mianowicie gazowe lub elektryczne. Zarówno piece do pizzy gazowe, jak i elektryczne wymagają odpowiednich instalacji w lokalu. Przewagę mają tutaj piece elektryczne, bo można je zainstalować niemal w każdym miejscu. Dodatkowo mają one często w opcję zintegrowanego okapu. Co prawda, niektóre pizzerie decydują się na piec opalany drewnem, ale nie zapewnia on jednolitej temperatury.

Piece do pizzy elektryczne i gazowe mają bardzo łatwą obsługę. Ponieważ temperatura w komorze tego typu pieca jest zawsze taka sama. Ponadto oferują wysoką jakość wypieku. Warto zwrócić uwagę na to, aby urządzenie miało obudowę ze stali nierdzewnej. Wielkość, czyli ilość komór powinna być dopasowana do ilości wydawanej pizzy. W lokalu o niewielkiej ich liczbie wystarczy piec jednokomorowy.

Polecamy Państwu różne rodzaje pieców najlepszych producentów: RM Gastro, Hendi, Stalgast, RedFox. Wszystkie piece do pizzy objęte są gwarancją. Poszczególne modele różnią się funkcjami i wielkością i przedziałem cenowym. Podjęcie decyzji nie zawsze jest łatwe, ale warto przemyśleć różne aspekty takiej inwestycji. Dlatego też zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę. Przy wyborze odpowiedniego pieca chętnie doradzą nasi doświadczeni pracownicy.

Jeśli chodzi o pozostałe wyposażenie pizzerii, to z pewnością potrzebne będą też inne urządzenia takie, jak podstawa pod piec, a także mikser spiralny do wyrobu ciasta. Istotne jest też miejsce pracy pizzermena, czyli stół chłodniczy. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w akcesoria, czyli łopaty i siatki, jak również w torby termoizolacyjne. Nasza firma oferuje kompleksowe wyposażenie lokali gastronomicznych, w tym wymienione artykuły i akcesoria dla profesjonalnej gastronomii.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się