Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Piece konwekcyjne

Piece konwekcyjne mają cały wachlarz zalet. Z pewnością trudno dziś sobie wyobrazić lokal gastronomiczny bez tego wielofunkcyjnego urządzenia. Przemawiają też zanim inne korzystne argumenty, choćby takie, jak niewielkie rozmiary wybranych modeli oraz niskie koszty eksploatacji. Piece konwekcyjne mogą być zarówno z zasilaniem elektrycznym, jak i gazowym. W naszej ofercie prezentujemy nowoczesne multifunkcyjne urządzenia wykonane z użyciem najlepszej technologii.

Filtruj według

Obróbka termiczna w piecu jest szybka, a efekty doskonałe. To nie tylko pieczenie, ale też smażenie lub grillowanie. Zasada działania pieca odbywa się dzięki konwekcji. W rezultacie, pieczenie lub gotowanie konwekcyjne wykorzystuje ruch wentylatorów, które tłoczą powietrze do komory. Tutaj powietrze przemieszcza się w poziomie i działa równomiernie na każdym poziomie. Następnie po takim cyklu pracy powietrze jest oczyszczane i ponownie kierowane do wentylatorów. Taki właśnie mechanizm pozwala na jednoczesne przyrządzanie różnych potraw.

Gotowe dania pojawiają się szybko i mają doskonałą jakość. Są pełne smaku i aromatu, a ich kaloryczność niewielka, bo taka obróbka nie wymaga dużej ilości tłuszczu. Można w nich przyrządzać zarówno mięso i ryby, jak i warzywa oraz chrupiące bułeczki.

Piece konwekcyjne są zatem doskonałym rozwiązaniem dla fast-foodów, punktów małej gastronomii czy też sklepów. To uniwersalne i energooszczędne urządzenia.

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to z jakiego materiału jest wykonana komora. Najbardziej odporna i trwała jest stal nierdzewna, która nie koroduje, jak również nie zarysowuje się. Kolejny newralgiczny element to drzwi. Powinny być z grubego, solidnego szkła. Takie bowiem drzwi chronią przed stratami energii i wspomagają szybką obróbkę cieplną.

Przy ich wyborze warto też kierować marką producenta, bo ona może wiele powiedzieć o jakości materiałów, które zostały użyte do produkcji urządzenia. Markowe urządzenia to gwarancja większej wydajności pieca. Mają one specjalnie zaprojektowane wentylatory i komorę, po to aby zoptymalizować przepływ powietrza. Renomowani producenci to także gwarancja dla sprzętu oraz możliwość wymiany części lub podzespołów. Piece konwekcyjne Hendi są również proste w obsłudze i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo pracy.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się