Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Piekarniki

Urządzenia do obróbki termicznej to bardzo istotny sprzęt na liście wyposażenia w gastronomii. Ponieważ kuchnia profesjonalna działa na zupełnie innych zasadach niż kuchnia domowa powinna być wyposażona w taki sprzęt, aby mógł on sprostać potrzebom. Zatem urządzenia muszą być nie tylko bardzo wydajne, ale też gwarantować odpowiednią jakość przyrządzanych posiłków.

Filtruj według

Piekarniki gastronomiczne, to właściwie dwa rodzaje urządzeń: wolnostojące lub takie, które można wkomponować w linię kuchenną. Te ostatnie można łatwo zestawić z innymi elementami linii tworząc kompatybilne bloki grzewcze. Zazwyczaj też tego typu blok ma centralną lokalizację. Przede wszystkim takie rozwiązanie sprzyja organizacji pracy w kuchni. Warto również podkreślić, że urządzenia mają konstrukcję, która ułatwia łatwy montaż. Co więcej, przy takiej opcji zyskujemy jednolity wygląd bloków grzewczych. Urządzenia wolnostojące oferują możliwość wyboru urządzeń z różną ilością komór. Najczęściej to dwie lub trzy komory. W zależności od warunków niektóre z nich mogę pełnić rolę podstawy pod inne rodzaje urządzeń do obróbki termicznej.

W naszej ofercie posiadamy piekarniki elektryczne o różnych wielkościach i możliwościach ustawiania w wygodne ciągi robocze. Mogą one efektywnie przygotowywać odpowiednie ilości posiłków na potrzeby małych, średnich lub dużych lokali gastronomicznych. Producenci zadbali o jak najlepszą funkcjonalność urządzeń, aby odpowiadała ona potrzebom nowoczesnej gastronomii. Po pierwsze, mają one bardzo szeroki zakres temperatur od 50 do 300°C. Po drugie, dla zapewnienia jak najlepszych rezultatów pieczenia wyposażono je w praktyczne funkcje osobnego sterowania grzałką dolną i górną w każdej z komór. Przedni panel urządzeń wyposażono w duże i ergonomiczne pokrętła, a także wygodny uchwyt.

Piekarniki RedFox oraz RM Gastro działają w oparciu o trwałe elementy grzejne i solidnie wykonane komory. Ponadto są wydajne, energooszczędne i łatwe w obsłudze, a utrzymanie ich w czystości i konserwacja są nieskomplikowane. W codziennej pracy nawet przy intensywnym użytkowaniu wykazują się niezawodnością. Sprzęt jest objęty gwarancją producenta. Warto podkreślić, że w najmniejszych szczegółach zaprojektowano je tak, aby gotowanie przy ich użyciu zapewniało znakomite rezultaty.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się