Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Convotherm

Convotherm

CONVOTHERM jest marką, która oferuje szeroką gamę pieców konwekcyjno-parowych wyróżniających się nowoczesnymi rozwiązaniami oraz wzornictwem, które pozwalają na dopasowanie rozmiaru urządzenia do pomieszczenia zachowując przy tym pełną funkcjonalność.

Zacznijmy od tego, jak działają piece konwekcyjno-parowe. Jest to rozwiązanie, w którym gorące powietrze jest wtłaczane przez wentylatory w taki sposób, aby wymusić w komorze ruch poziomy powietrza. Te same powietrze przechodzi następnie przez filtr, w którym usuwane są cząsteczki tłuszczu. Jest to ważne ponieważ tłuszcz jest głównym nośnikiem zapachu. Następnie powietrze z filtra trafia ponownie do wentylatora. Podczas trwania całego procesu, do komory wtłaczana jest para wodna, która ma za zadanie przyspieszyć obróbkę termiczną. Dzięki zastosowaniu pary wodnej potrawy nie tracą swojej wilgotności, a co za tym idzie nie wysuszają się.

Piec konwekcyjno-parowy COVOTHERM zastąpi wiele innych urządzeń. Mianowicie urządzenie pozwala na gotowanie na parze, pieczenie, grillowanie, a nawet wędzenie. Za jego pomocą możemy również regenerować potrawy. Jeżeli chcemy przygotować kilka potraw jednocześnie, to również nie jest problem. Ponieważ w całej komorze panuje taka sama temperatura wszystkie potrawy są równomiernie przygotowywane.

Ponadto bez przeszkód możemy umieścić różnego rodzaju potrawy na raz czyli ryby, pieczeń wieprzową, croissanty, warzywa czy keks. Ponieważ zapachy są odfiltrowane w procesie cyrkulacji powietrza wraz z drobinkami tłuszczu nie ryzykujemy wymieszania się aromatów.

Piece marki CONVOTHERM są energooszczędne. Na dodatek zapewniają niski pobór wody przy maksymalnej wydajności. Warto wspomnieć, że urządzenia są dostępne w 7. rozmiarach. Wybierać możemy między piecami automatycznymi, które są wyposażone w 9. calowy panel dotykowy, a piecami manualnymi, w których wszystkie opcje są widoczne na jednym poziomie, na dużym wyświetlaczu cyfrowym.

W ofercie agusto.pl znajdują się piece konwekcyjno-parowe marki CONVOTHERM zarówno manualne jak i automatyczne w wersji gazowej oraz elektrycznej we wszystkich oferowanych przez markę rozmiarach. Dodatkowo w naszym sklepie internetowym można znaleźć akcesoria takie jak rożna i pojemniki. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wybraniu pieca konwekcyjno-parowego lub potrzebujesz więcej informacji napisz do nas.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się