Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wózki do pieców

W profesjonalnej kuchni bardzo ważną rolę odgrywa nie tylko odpowiednie wyposażenie, ale też dobra organizacja stanowiska pracy. Dodatkowo przy urządzeniach warto korzystać ze wszelkich akcesoriów jak i sprzętu pomocniczego. Do takiej właśnie grupy wyposażenia należą wózki do pieców.

Z pewnością są one nieodzowne wszędzie tam, gdzie piece produkują bardzo duże ilości dań, czyli w hotelach, salach bankietowych, cateringu, stołówkach. Zarówno do sprawnego załadunku, jak i wyładowania wsadu potrzebny jest odpowiedni wózek. Taka organizacja pracy na stanowisku obsługi pieca znacząco skraca czas rozpoczęcia obróbki termicznej.

W ofercie naszego sklepu prezentujemy szeroką gamę różnorodnych wózków. Ich produkcją zajmują się producenci o ugruntowanej pozycji w branży gastronomicznej. Mamy więc gwarancję, że ten sprzęt ma odpowiednie parametry i spełnia wymogi użytkowania w gastronomii. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo pracownikom i posłuży do długiej eksploatacji.

Ważne, aby wózki do pieców były stabilne i wytrzymałe. Dlatego tak istotne, aby były wykonane z solidnego materiału. Nasze produkty powstały z wytrzymałej i odpornej stali nierdzewnej o udokumentowanych właściwościach. Taki rodzaj stali nie wygina się i utrzymuje duże obciążenie. Ponadto stal nie ulega odkształceniom czy też wgnieceniom. Jest bardzo trwała, bo nie poddaje się korozji. Dodatkowo jest dopuszczona do kontaktu z żywnością, a więc całkowicie bezpieczna. Konstrukcja wózka musi stanowić solidną konstrukcję. Ważne też, aby kółka były tak samo mocne, jak i stelaż oraz zwrotne.

Oferowane przez nas wózki do pieców różnią się wielkością pod względem ilości prowadnic. To właśnie do nich w bezpieczny sposób można wsuwać blachy różnego typu oraz pojemniki GN. Wózki do pieców nawet z pełnym załadunkiem umożliwiają szybkie przemieszczenie. Ponadto odciążają personel, jak i czas obsługi. To bardzo istotny argument przy codziennej pracy pod presją czasu. Przede wszystkim mają olbrzymi wpływ na sprawne wydawanie przez kuchnię sporej ilości gotowych posiłków.

Wózki do pieców stanowią istotny element wyposażenia i dlatego warto pomyśleć o nich przy zakupie pieca. Ponadto poprawiają wydajność i podnoszą komfort pracy personelu w każdej kuchni.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się