Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Baseny i zlewy

Pięknie wyglądająca restauracja i klienci zadowoleni ze wspaniałych potraw to cel nie tylko właściciela, ale również Szefa Kuchni. Aby restauracja była naprawdę na wysokim poziomie jej wyposażenie nie może kończyć się na sali obsługi. Według ekspertów tak samo ważne są inwestycje na zapleczu. Dlatego też sugerujemy, aby więcej czasu poświęcić na stworzenie odpowiednich warunków właśnie na zapleczu kuchennym, gdzie odbywa się gotowanie. Wtedy zachowamy właściwy poziom higieny.

Filtruj według

Do niezbędnego wyposażenia potrzebne są zatem baseny i zlewy gastronomiczne bardzo dobrej jakości. Są one produkowane z zachowaniem wszelkich norm wymaganych przy kontakcie z żywnością. Należy pamiętać o tym, że mycie produktów spożywczych jest pierwszym etapem przed obróbką. Ponadto nie wszystkie sprzęty używane w profesjonalnej kuchni można myć w zmywarkach. Czasem też do mycia dużych garnków lub blach, jak również pojemników GN najlepsze są po prostu zlewy i baseny gastronomiczne.

Na rynku jest bardzo duży wybór tego rodzaju mebli gastronomicznych, ale z pewnością warto zwrócić uwagę na to z jakiego rodzaju stali są one wykonane. Bez najmniejszych wątpliwości powinna to być bardzo trwała stal nierdzewna, która nie tylko charakteryzuje się wytrzymałością, ale też jest bardzo higieniczna. Najlepsze parametry odporności na korozję ma stal nierdzewna z zawartością chromu, po to, aby zabezpieczyć powierzchnię niewidoczną, ale skuteczną warstwą ochronną.

Pamiętajmy, że z powodu wilgoci baseny i zlewy są permanentnie w kontakcie z korozją i wysoką temperaturą. Dlatego też w naszej ofercie meble gastronomiczne są z nierdzewnej stali ferrytycznej od sprawdzonego producenta, jakim jest Stalgast. Baseny i zlewy powinny mieć odpowiedni kształt i konstrukcję. Posiadają odpowiedni otwór na baterię o średnicy 33 mm. Dodatkowo blaty stołów, w których są one umieszczone są bardziej odporne dzięki podwójnie laminowanej płycie. Warto też podkreślić, że wszystkie baseny i zlewy przyścienne mają ergonomiczny rant tylny.

Różne wymiary i opcje basenów, a także zlewów pozwalają na idealne ich przystosowanie do wielkości zaplecza kuchennego.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się