Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Nadstawki gastronomiczne

Przeciętny klient restauracji nie zawsze zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo kuchnia profesjonalna różni się od kuchni domowej. Z pozoru obie kuchnie pełnią podobne funkcje, jednak w tej profesjonalnej dzieje się o wiele więcej. Kucharze pracują w niej niemalże jak trybiki w doskonałej maszynie, aby wiele dań powstawało jednocześnie dla dużej liczby gości, a wszystko to odbywa się zgodnie z przepisami HACCP. Ponadto są nie tylko pod działaniem presji czasu, ale też specyficznych warunków, takich choćby jak wysoka temperatura i wilgotność. Stąd też prawidłowo urządzona i wyposażona kuchnia jest bardzo ważna.

Na pierwszym planie są więc urządzenia i ciągi robocze. Według nas ich odpowiedni dobór i rozmieszczenie są podstawą funkcjonalnej kuchni. Ponadto przekładają się nie tylko na komfort pracy kucharzy, ale również na jakość dań powstających w dobrze zaplanowanej kuchni.

Według specjalistów od planowania kuchni w gastronomii doskonałym uzupełnieniem ciągów roboczych są nadstawki gastronomiczne. Po pierwsze można na nich umieścić wiele przedmiotów niepotrzebnych w danym momencie na blacie lub stole. Po drugie są lekkie i proste w budowie. Praktycznie w każdym momencie możemy je przemieścić z miejsca na miejsce.

Filtruj według

Dobrze byłoby, aby całe wyposażenie kuchni zarówno w nieawaryjne urządzenia jak i pozostałe meble było jak najbardziej trwałe. W warunkach intensywnego użytkowania, gdzie dodatkowo mamy rygorystyczne przepisy sanitarne właściwie sprawdza się tylko stal nierdzewna i produkowane z niej meble gastronomiczne. Takie też, czyli stalowe powinny być nadstawki gastronomiczne. Jeśli chodzi o ich modele, zapraszamy do zapoznania się z ich różnorodnymi wariantami w naszym sklepie. Bez względu na konstrukcję łączy je doskonała technologia wykonania, czyli spawanie, a także wysoka jakość wykończenia.

Mamy zatem nadstawki gastronomiczne neutralne, które pełnią funkcję bardzo wygodnych półek, jak również nadstawki grzewcze. Ponadto sami możemy zdecydować czy bardziej przydatne są dla nas konstrukcje pojedyncze, czy jednak podwójne. Warto podkreślić, że oferowane przez nas modele mają odpowiednie mocowania, a półki dla przedłużenia czasu eksploatacji, są dodatkowo wzmocnione.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się