Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Półki wiszące

Nad jak najlepszym wykorzystaniem powierzchni do przechowywania pracują specjaliści w tej wąskiej dziedzinie. Jak zaaranżować przestrzeń profesjonalnej kuchni, aby spełniała wymogi higieniczne, a jednocześnie była funkcjonalna i estetyczna do naprawdę niełatwe zadanie.

Zazwyczaj więc doradzamy naszym klientom na jakie elementy wyposażenia zwrócić uwagę. I co najważniejsze, które z nich są kluczowe dla efektywności osób pracujących w kuchni. Dlatego też w naszej ofercie umieściliśmy szeroką ofertę mebli gastronomicznych, które z jednej strony wspomagają utrzymanie wysokich standardów czystości, a z drugiej strony usprawniają organizację pracy.

Według nas przestrzeń do pracy bardzo dobrze organizują ciągi robocze, szafy, regały, jak również półki wiszące. Te ostatnie mogą być doskonałym uzupełnieniem mebli stojących, gdyż możemy wybrać ich długość, szerokość i głębokość. Często po zainstalowaniu ich na ścianach zyskujemy naprawdę sporo miejsca. Ponadto są one bardzo wygodne, bo najpotrzebniejsze rzeczy są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Filtruj według

Wiele modeli można bardzo prostym zabiegiem przestawienia wysokości półek dostosować do indywidualnych potrzeb. Wówczas zmieszczą się na nich nawet przedmioty o większych gabarytach. Warto również zwrócić uwagę na półki wiszące rożnego typu takie, jak pojedyncze, podwójne, potrójne lub z perforacją.

Ponadto półki wiszące są lekkie, łatwe w montażu i stanowią system bardzo trwałego wyposażenia. Mają zdecydowanie więcej korzyści niż meble z kompozytów lub z drewnianym wykończeniem. Po pierwsze nie są podatne na niszczenie w warunkach podwyższonej wilgotności, a wszelkie opary i gorąca temperatura są w kuchni wszechobecne. Po drugie nie korodują. Ponadto stal użyta do ich produkcji jest rodzajem wysokogatunkowego stopu, który dodatkowo ma specjalną warstwę ochronną. Nie ma więc ryzyka uszkodzenia, przebarwienia lub innych niepożądanych skutków. Wysoka odporność na ewentualne wgniecenia lub zarysowania ustawia meble ze stali nierdzewnej na pierwszym miejscu. Nie bez znaczenia jest także wygląd, czyli lśniące, gładkie powierzchnie. Niewymagające dużo czasu i pracy mycie to kolejny argument przemawiającymi za nimi.

Przed dokonaniem wyboru radzimy zrobić rzetelny rekonesans i wybrać producentów o ugruntowanej pozycji w branży gastronomicznej. Bez wątpienia do takich należą Stalgast i Ascobloc.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się