Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Półki wiszące

Nad jak najlepszym wykorzystaniem powierzchni do przechowywania pracują specjaliści w tej wąskiej dziedzinie. Jak zaaranżować przestrzeń profesjonalnej kuchni, aby spełniała wymogi higieniczne, a jednocześnie była funkcjonalna i estetyczna do naprawdę niełatwe zadanie.

Zazwyczaj więc doradzamy naszym klientom na jakie elementy wyposażenia zwrócić uwagę. I co najważniejsze, które z nich są kluczowe dla efektywności osób pracujących w kuchni. Dlatego też w naszej ofercie umieściliśmy szeroką ofertę mebli gastronomicznych, które z jednej strony wspomagają utrzymanie wysokich standardów czystości, a z drugiej strony usprawniają organizację pracy.

Według nas przestrzeń do pracy bardzo dobrze organizują ciągi robocze, szafy, regały, jak również półki wiszące. Te ostatnie mogą być doskonałym uzupełnieniem mebli stojących, gdyż możemy wybrać ich długość, szerokość i głębokość. Często po zainstalowaniu ich na ścianach zyskujemy naprawdę sporo miejsca. Ponadto są one bardzo wygodne, bo najpotrzebniejsze rzeczy są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Filtruj według

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się