Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Stoły robocze

Stoły robocze, a dokładnie ich trzy rodzaje, czyli stoły centralne, przelotowe i przyścienne znajdują się w naszej bogatej ofercie. Doskonale zdajemy bowiem sobie sprawę z tego, iż tylko odpowiednia aranżacja miejsc pracy daje 100% efektywności pracowników. W gastronomii, gdzie praca jest niezwykle intensywna, ale też odpowiedzialna bardzo ważne jest zorganizowanie ciągów roboczych. Dlatego też w agusto.pl oferujemy stoły robocze, blaty nierdzewne, stoły do zmywarek jak również regały gastronomiczne w różnych opcjach.
Takie wyposażenie gwarantuje optymalne warunki pracy w profesjonalnej kuchni. Istnieją różne rodzaje stołów roboczych, a mianowicie przyścienne, centralne oraz przelotowe. Te ostatnie mają przesuwne drzwi po obu stronach, co stwarza możliwość bardzo wygodnego dostępu z każdej ze stron.

Filtruj według
Stoły przyścienne
2 948,06 zł (brutto)
3 685,08 zł
Stół z drzwiami skrzydłowymi i 2 blokami 3 szuflad skrzyniowych. W środku pólka dolna i półka przestawna. Blat bez rantu tylnego (typ A). Zdjęcie poglądowe: w rzeczywistości szerokość stołu jest zależna od dokonanego...

Producent, firma Stalgast zadbała o to, aby miały solidną konstrukcję spawaną i były wytwarzane z najlepszej do tego stali nierdzewnej. Wszystkie stoły robocze cechuje stabilność i trwałość. Ponadto występują one w pełnej gamie wymiarów, co ułatwia dobór stołu do zaplanowanego ciągu roboczego.
Jak wiadomo meble ze stali nierdzewnej stanowią standardowe wyposażenie lokali gastronomicznych. Stal użyta do ich produkcji wyróżnia się wysokimi parametrami i wieloma innymi zaletami. Warto też podkreślić, że stal nierdzewna jest jednym z tych materiałów, które w gastronomii sprawdzają się perfekcyjnie. Mamy tu na myśli nie tylko ciągi robocze, jako miejsce przeznaczone do przygotowywania dań, ale też urządzenia i inne elementy wyposażenia.

To przecież z wyselekcjonowanej, trwałej stali nierdzewnej powstają najczęściej obudowy szaf chłodniczych, pieców, zmywarek itp. Uchodzące za bardzo wytrzymałe i świetnie prezentujące się, stalowe sztućce oraz garnki są pożądane w kuchni profesjonalnej, ale też domowej. Ponadto przemawia za nimi odporność na szok mechaniczny. Są solidne i posłużą wiele lat.

Warto dodać, że stoły robocze od jednego producenta idealnie łączą się w ciągi robocze. Poza tym perfekcyjnie spełniają wymogi HACCP, bo są łatwe do umycia i utrzymania w czystości, a ten argument w branży gastronomicznej nie podlega żadnym dyskusjom.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się