Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Stoły do zmywarek

Producenci mebli gastronomicznych stworzyli system najbardziej funkcjonalnych i uniwersalnych mebli oraz blatów gastronomicznych. Wśród nich są także stoły do zmywarek. Pod tym pojęciem można kryją się wszystkie rodzaje stołów, czyli stoły ze zlewem, stoły załadowcze i wyładowcze. Ponadto część z nich powstaje w ścisłej współpracy z producentami zmywarek gastronomicznych. Takie sprzęty są kompatybilne z urządzeniami. Warto zatem zastanowić się nad tym jakie właściwości bądź cechy powinny mieć tego typu stoły.

Filtruj według

Zapewne ważny jest zarówno materiał, jak i konstrukcja. Zmywalnia, a więc i jej wyposażenie powinno być odporne na ciągłe działanie wody i wszechobecnej wilgoci. Dlatego też dobrym rozwiązaniem są specjalistyczne meble ze stali nierdzewnej o odpowiednich parametrach. Właściwie w takich warunkach tylko one będą na odporne na proces korozji i uniemożliwią pojawianie się rdzawego nalotu. Co do konstrukcji, to wymaga ona trwałego zespolenia na przykład za pomocą wytrzymałych śrub lub spawów. Powinna też być prosta, aby w zakamarkach nie gromadziły się naloty lub zabrudzenia. Stal jest tu jak najbardziej odpowiednia, bo ma niemal idealnie gładką powierzchnię.

Dlatego załadowcze i wyładowcze stoły do zmywarek są skonstruowane w taki właśnie sposób. To blaty na solidnych nogach zespolone w trwały sposób. Ważne, aby ta konstrukcja mogła utrzymać niemałe obciążenia, bo większość naczyń gastronomicznych jest ciężka. Stoły do zmywarek pełnią ważna rolę w organizacji ergonomicznego stanowiska pracy. Zarówno wsad, jak i wyładunek naczyń ze zmywarki musi przebiegać szybko. Ponadto ważne jest nie tylko skrócenie dystansu między kuchnią i zmywarką, ale też komfort pracy. Odpowiednia wysokość stołów eliminuje wymuszoną pozycję ciała przy powtarzającej się czynności wkładania naczyń do mycia zmywarce. Często też w zmywalni są stoły ze zlewem, które umożliwiają opłukanie naczyń lub umycie takich, których nie można myć w zmywarce gastronomicznej.

W naszym asortymencie znajdują się stoły oraz wiele innych rodzajów mebli gastronomicznych o różnych wymiarach. Dzięki czemu można dopasować je do ciągów roboczych i charakteru pomieszczeń. Dodatkowo mają odpowiednie atesty i certyfikaty, które świadczą o ich trwałości i przeznaczeniu dla branży gastronomicznej lub sklepowej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się