Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szafy i szafki

Przemyślana organizacja kuchni i zaplecza w lokalu gastronomicznym ma ogromne znacznie dla szybkości i wygody podczas codziennej pracy. Na szczególną uwagę zasługują szafy i szafki, które zapewniają przechowywanie naczyń, sztućców, niektórych urządzeń czy też artykułów spożywczych. Dlatego warto przeanalizować jaki rodzaj mebli będzie optymalny dla jak najlepszego wykorzystania każdego metra powierzchni użytkowej. Aktualnie najwięcej bardzo dobrych opinii zyskują meble ze stali nierdzewnej. My zaufaliśmy dwóm producentom: firmie RedFox oraz Stalgast. W naszej ofercie figurują różnego rodzaju szafy i szafki o różnym zastosowaniu oraz w zróżnicowanych rozmiarach. 

Filtruj według

W naszej ofercie są zarówno szafki wiszące, magazynowe, porządkowe, jaki i przelotowe i grzewcze. Obecnie najbardziej popularne są szafki wiszące ze stali nierdzewnej, materiał ten jest wyjątkowo praktyczny i trwały. Stal wykazuje dużą odporność na temperaturę, korozję i uszkodzenia mechaniczne, a poza tym jest łatwa w czyszczeniu. 

Meble gastronomiczne mają swoją specyfikę wynikającą z dość trudnych warunków, w których codziennie funkcjonują. Po pierwsze to środowisko bardzo wilgotne  lub wręcz poddawane działaniu wody. Po drugie panuja w nim wysokie temperatury. Powierzchnie, które będą dobrze i trwale funkcjonowały w takich warunkach muszą być wyjątkowo odporne. Ponadto muszą spełniać wysokie standardy higieny i mieć certyfikaty uprawniające je do kontaktu z żywnością. Dlatego też meble gastronomiczne produkowane ze stali nierdzewnej są idealnym wyborem. Przy wyposażeniu lokalu gastronomicznego w taki właśnie rodzaj mebli zyskujemy pewność co do trwałości, bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Należy również pamiętać o tym, że na blatach lub półkach ze stali nierdzewnej nie pojawi się rdza. Nie ulegną one urazom typu mechanicznego. Z pewnością nie będzie problemu z czyszczeniem lub konserwacją. Można je umyć bardzo szybko i sprawnie, bo ich konstrukcje są proste. Najbardziej efektywne są szafy i szafki nierdzewne, szafki wiszące, regały, okapy gastronomiczne, stoły robocze, nadstawki gastronomiczne oraz baseny i zlewy. Podsumowując krótko: ze względu na liczne atuty tego typu mebli nie warto inwestować w meble wykonane z innych o wiele mniej trwałych materiałów. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się