Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Wózki gastronomiczne

Wysoki standard obsługi jest niezwykle ważnym kryterium oceny lokalu gastronomicznego. Dlatego warto zadbać na każdym etapie tej obsługi o odpowiednie wyposażenie w profesjonalny sprzęt. Aby podnieść standard obsługi i stworzyć komfort pracy dla personelu niezbędne są wszelkiego typu wózki gastronomiczne (kelnerskie, transportowe, na pojemniki GN, szpilkowe) a także praktyczne pomocniki kelnerskie. Z tego też względu ich szeroką gamę prezentujemy w ofercie naszego sklepu.

Mamy w niej wysokiej jakości wyposażenie gwarantowane przez rzetelnych producentów, takich jak: Stalgast, Hendi, RedFox oraz Asber. Z pewnością są one nieodzowne wszędzie tam, gdzie jednorazowo korzystamy z dużej ilości naczyń lub sztućców, czyli w hotelach, a także w kantynach, cateringu oraz w domach weselnych.

Filtruj według

Wózki gastronomiczne mają odpowiednie parametry i spełniają wymogi użytkowania w gastronomii. Dodatkowo służą do długotrwałej eksploatacji i zapewniają bezpieczeństwo pracowników. Przy ich produkcji uwzględniono bardzo wytrzymały materiał, czyli stal nierdzewną. Zróżnicowane wymiary pozwalają na łatwe dopasowanie do specyfiki lub wielkości lokalu gastronomicznego lub zaplecza. Są stabilne i łatwe do nawigacji.

Przede wszystkim mają solidne konstrukcje (spawane), które mają dużą nośność i są wyposażone w skrętne kołka. Dzięki czemu ułatwiają dystrybucję dużych ilości zastawy stołowej lub produktów spożywczych, w zależności od typu wózka.

Warto też zwrócić uwagę na to, że bez dynamicznej i sprawnej obsługi nie mogłyby dobrze prosperować duże obiekty z branży gastronomiczno-hotelarskiej. Ich działanie można porównać do funkcjonowania przedsiębiorstwa, w którym na każdym poziomie praca wykonywana jest profesjonalnie i z zaangażowaniem. Profesjonalnej obsłudze pomaga trwałe i funkcjonalne wyposażenie. Doświadczony zespół dysponujący kompletem narzędzi świetnie poradzi sobie nawet przy pełnym obłożeniu wielu restauracji lub kawiarni jednocześnie. Zazwyczaj duże obiekty gastronomiczne korzystają z masowych ilości produktów spożywczych, jak i niezliczonych ilości sztućców, talerzy itp. Standardowo ta ilość jest proporcjonalna do wielkości hotelu bądź do ilości miejsc w restauracji. Przy takiej skali działania profesjonalne wózki gastronomiczne są po prostu nieocenione.

Podsumowując krótko, wózki gastronomiczne nie tylko ułatwiają codzienną pracę, ale też wpływają na jej komfort. Zapraszamy do odwiedzenia do naszego sklepu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się