Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Blaty nierdzewne

Trwałe i solidnie wykonane blaty nierdzewne są doskonałym uzupełnieniem oferty naszych mebli gastronomicznych. Doskonale zdajemy bowiem sobie sprawę z tego, iż od ergonomicznych stanowisk pracy zależy 100% wydajność profesjonalnej kuchni. W branży gastronomicznej, gdzie praca intensywna, ale też odpowiedzialna bardzo ważne jest zorganizowanie ciągów roboczych. Dlatego też w agusto.pl oferujemy stoły robocze, blaty nierdzewne, jak również stalowe szafy i szafki w różnych opcjach i wymiarach.

Filtruj według

Co godne podkreślenia blaty nierdzewne sprzyjają stworzeniu optymalnych warunków pracy kuchni. Ich producentem jest Ascobloc, firma, która przywiązuje niebywałą uwagę do wysokiej jakości materiałów i starannego wykończenia. Dlatego też wykorzystuje stal kwasoodporną 1.4301 (AISI 304) cenioną również do innych wyrobów w gastronomii i do całego przemysłu spożywczego ze względu na obojętność chemiczną w kontakcie z żywnością. To oczywiście nie wszystkie zalety tego rodzaju stali. Po pierwsze nie wykazuje ona oznak korozji uchodząc za bardzo wytrzymałe tworzywo. Ponadto można myć ją w szybki sposób używając mokrej szmatki i odpowiedniego detergentu. Nie ma więc obaw o system HACCP. Trzeba naprawdę dużego nacisku, aby ten rodzaj stalowych mebli uszkodzić, zarysować lub wgnieść. Przy systematycznym pielęgnowaniu zachowują świetny wygląd i wszystkie zalety przez wiele lat. 

Blaty nierdzewne Ascobloc powstają według indywidualnych zamówień, dzięki czemu idealnie można je wkomponować w całość ciągu roboczego. Można również zamówić do nich dodatkowe ranty. Producent ma od lat ugruntowaną pozycję w branży produkcji mebli ze stali nierdzewnej i urządzeń gastronomicznych nie ma więc ryzyka przy inwestycji. 

Stal nierdzewna nie jest tanim rozwiązaniem, ale w rankingu mebli gastronomicznych zyskuje świetne notowania jako bezpieczne i trwałe rozwiązanie. Wiele stalowych mebli podnosi komfort pracy i ma dodatkowe funkcje jak np. szafki grzewcze.  Kompozyty, a tym bardziej drewno nie jest w stanie konkurować ze stalą. Dlatego też ciągi robocze ze stali wzbudzają coraz większe zainteresowanie, a wyposażone w nie kuchnie i inne pomieszczenia mają prawdziwie profesjonalny wygląd.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się