Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Stanowiska robocze

Wysoka efektywność pracowników w kuchni gastronomicznej to niewątpliwie ważny temat. Dobrze, gdy towarzyszy jej dbałość o komfort i bezpieczeństwo zespołu. Warto zatem przyjrzeć się jak w jak najbardziej właściwy sposób zorganizować stanowiska robocze. Z pewnością należy optymalnie rozplanować ustawienie stanowisk i urządzeń, aby stanowiły one ergonomiczne i optymalne rozwiązania. Taki sposób myślenia o biznesie gastronomicznym ma bowiem szansę na osiągnięcie sukcesu.  

Solidnie wykonane i trwałe stanowiska robocze idealnie uzupełniają naszą bogatą ofertę mebli gastronomicznych. Doskonale zdajemy bowiem sobie sprawę z tego, ze dzisiaj to po prostu standardowe wyposażenie. W branży gastronomicznej, gdzie praca odbywa się pod dużą presją i jest odpowiedzialna, bardzo ważne jest, aby stanowiska robocze były zoptymalizowane. Dlatego też w agusto.pl oferujemy różnorodne ich opcje takie jak,  płyty robocze, stanowiska neutralne lub moduły neutralne ze zlewem. Ponadto płyty robocze występują również w wersji narożnej. 

Filtruj według
Stoły przyścienne
2 948,06 zł (brutto)
3 685,08 zł
Stół z drzwiami skrzydłowymi i 2 blokami 3 szuflad skrzyniowych. W środku pólka dolna i półka przestawna. Blat bez rantu tylnego (typ A). Zdjęcie poglądowe: w rzeczywistości szerokość stołu jest zależna od dokonanego...

Ich producenci to grono wykonawców o ugruntowanej pozycji w branży, specjalizujący się w tej dziedzinie. Korzystają oni z najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii.  Pośród nich są firmy RM Gastro, RedFox, a także Stalgast. 

Stal nierdzewna nie jest rozwiązaniem niskobudżetowym, ale i tak w rankingu mebli gastronomicznych zyskuje świetne notowania, ponieważ jest bezpieczna i trwała. Wiele stalowych mebli oferuje dodatkowe funkcje jak np. szafki grzewcze.  Inne materiały takie jak kompozyty, a tym bardziej drewno nie są w stanie konkurować ze stalą. Dlatego też stanowiska robocze ze stali wzbudzają coraz większe zainteresowanie, a wyposażone w nie pomieszczenia mają prawdziwie profesjonalny wygląd. Stal nierdzewna nie jest tanim rozwiązaniem, ale w rankingu mebli gastronomicznych zyskuje świetne notowania jako bezpieczne i długoletnie rozwiązanie. Wiele stalowych mebli podnosi komfort pracy i ma dodatkowe funkcje jak np. szafki grzewcze.  Kompozyty, a tym bardziej drewno nie jest w stanie konkurować ze stalą. Dlatego też ciągi robocze ze stali wzbudzają coraz większe zainteresowanie, a wyposażone w nie kuchnie i inne pomieszczenia mają prawdziwie profesjonalny wygląd. Przede wszystkim zaś meble ze stali nierdzewnej odznaczają się trwałością, łatwością czyszczenia i komfortem użytkowania. Poza tym jest to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne i temperaturę, a oprócz tego bardzo dobrze się prezentuje. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się