Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

Producenci
materiał wykonania
Wysokość - H
Głębokość - D
Szerokość - W
Filtruj

Zlewy jednokomorowe

Trudno wyobrazić sobie dobrze prosperujący lokal gastronomiczny bez odpowiedniego wyposażenia. Poza salą dla gości i profesjonalnie urządzoną kuchnią coraz częściej są również profesjonalne magazyny na żywność lub zmywalnia. Jednym z podstawowych elementów są urządzenia gastronomiczne, jak również meble ze stali nierdzewnej.

W zmywalni potrzebna będzie nie tylko zmywarka, ale być może również zlewy jednokomorowe. To właśnie do nich trafią naczynia przed wstawieniem do zmywarki. Ponadto część akcesoriów kuchennych będzie w nich od razu umyta, bo jak wiadomo nie wszystkie przedmioty można myć w zmywarce gastronomicznej. Najczęściej zlewy są rodzajem bardzo funkcjonalnego stalowego mebla i wyglądają jak stół. Firma Stalgast zajmuje się ich produkcją od wielu lat, dlatego też proponuje przemyślane rozwiązania.

Stąd w ofercie trzy funkcjonalne propozycje takich właśnie stołów. Po pierwsze mamy stół ze zlewem jednokomorowym o wymiarach 600 x 600 mm ( kod 614066 ). Proponujemy także stół ze zlewem jednokomorowym o wymiarach 1000 x 600 mm ( kod 614306 ) z komorą z prawej strony. Na uwagę zasługuje też stół ze zlewem jednokomorowym o wymiarach 1000 lub 1200 x 600 mm z komorą z lewej strony. Wszystkie wymienione tutaj zlewy jednokomorowe posiadają komorę o wymiarach 400 x 400 x 250 mm. Łączy je także to, że wywiercono w nich otwór na baterię o średnicy 33 mm. Wszystkie mają również wygodną półkę w dolnej części.

Na uwagę zasługuje również fakt, że meble Stalgast ze stali nierdzewnej powstają w technologii spawania. Jak wiadomo elementy spawane są bardzo wytrzymałe i będą służyły wiele lat. W odróżnieniu od mebli łączonych za pomocą nitów technologia spawania jest gwarancją trwałości. Przedstawione powyżej zlewy jednokomorowe są meblami spawanymi. W naszej opinii obecność mebli technologicznych staje się obecnie standardowym rozwiązaniem, bez względu na wielkość lokalu. W gastronomii powinny zatem znaleźć się funkcjonalne meble technologiczne, a w zmywalni zlewy jednokomorowe lub podobne do nich, w zależności od wielkości lokalu i indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych i bardzo przydatnych rozwiązań. Służymy fachowym doradztwem, które uzyskaliśmy przy realizacji wielu obiektów gastronomicznych.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się