Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Okapy przyścienne

Poza okapami centralnymi okapy przyścienne są drugą opcją często spotykanych urządzeń, które nie wymagają zaawansowanych projektów wentylacji. Dlatego tak często pracują w lokalach gastronomicznych o różnych profilach działalności jak również na stacjach benzynowych a także w sklepach.

Filtruj według

Firma Stalgast stworzyła okapy przyścienne DriveVENT jako linię ekonomiczną dla odbiorców z segmentu małej i średniej gastronomii. Z pewnością niewysoka cena i nieskomplikowany montaż wpływają na to, że te właśnie okapy mają wysokie notowania u użytkowników. Producent zadbał, aby ich produkcja uwzględniała najwyższej jakości stal, czyli stal nierdzewną ferrytyczną. Ze względu na zawartość chromu ma ona nie tylko doskonały skład, ale też zdolność do samoczynnego odnawiania się poprzez kontakt z powietrzem. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenia są odporne tak na korozję, jak i na działanie kwasów. Cała konstrukcja okapu zawiera elementy stalowe z gatunku AISI 441 (1.4509).

Okapy przyścienne DriveVENT są nie tylko trwałe, ale także bardzo efektywne, a swoją skuteczność zawdzięczają trzem typom wentylatorów o różnym poziomie wydajności. Od E1 1300 m3/h poprzez E2 2000 m3/h aż do E3 2500 m3/h. Oprócz wydajności wentylator definiuje moc, tak więc dla wentylatora E1 wynosi ona 200 W, a dla wentylatora E2 i E3 ma ona wartość 420 W. Ponadto użytkownicy mogą regulować prędkość przepływu powietrza i w ten sposób dostosowywać wydajność. Należy pamiętać, żeby przy wyborze okapu zwrócić uwagę na rodzaj filtra.

Okapy przyścienne widoczne w naszej ofercie posiadają filtr labiryntowy, który charakteryzuje się lekką konstrukcją z modułów. Materiał filtra to stal nierdzewna dzięki czemu czyszczenie i konserwacja jest bardzo proste. Dlatego też filtr możemy szybko i skutecznie umyć w zmywarce. Jeśli chodzi o funkcje dodatkowe urządzenia te mają oświetlenie LED z włącznikiem połączonym z wentylatorem, co zwiększa komfort pracy z okapem.

Warto podkreślić, że obsługa jest bardzo prosta, a panel sterowania jest nieskomplikowany. Ze względu na kształt okapy przyścienne mają trzy rożne rozwiązania przestrzenne dla jeszcze lepszego dostosowania do układu pomieszczeń. Wśród nich są zatem: skośne, trapezowe i przyścienne.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się