Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Pojedyncze

Wyposażenie kuchni gastronomicznej wpływa nie tylko na sprawną pracę kucharzy, ale też powinno ułatwiać utrzymanie higieny. Dlatego też w naszej ofercie umieściliśmy szeroką ofertę mebli gastronomicznych, które z jednej strony wspomagają utrzymanie wysokich standardów czystości, a z drugiej strony usprawniają organizację pracy. Według nas przestrzeń do pracy bardzo dobrze organizują regały gastronomiczne, stoły robocze, jak również półki wiszące pojedyncze.

Filtruj według

W idealnej sytuacji, czyli takiej kiedy od początku do końca mamy wpływ na projekt kuchni, urządzenia i meble pojawiają się tam, gdzie będą najlepiej działały. Czasem jednak nie od razu to się udaje. Dość często bowiem okazuje się, że aby sięgnąć po talerze lub przyprawy trzeba zbyt daleko odejść od stanowisk pracy. W tym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem są półki wiszące pojedyncze, a także różne inne opcje półek do zamontowania na ścianie. Zwłaszcza, że można je zainstalować nawet w niewielkich pomieszczeniach, bo mają różne wymiary i opcje.

W zależności od potrzeb mogą być w opcji półek przestawnych, montowanych na konsolach lub też w połączeniu z wygodnymi pojemnikami GN. Jeśli chodzi o półki pojedyncze przestawne są one skonstruowane w taki sposób, aby w dowolnym momencie można było je przestawić w górę lub w dół, co skutkuje tym, że na półce mogą pojawiać się akcesoria różnej wielkości. Natomiast półki pojedyncze na konsolach są przeznaczone na duże sprzęty jak również urządzenia. To bardzo solidne i stabilne rozwiązanie. Ponadto za pomocą konsoli łatwo zainstalujemy je na ścianie.

Poza tymi opcjami polecamy także pojedyncze półki wiszące z pojemnikami typu GN. Ze względu na wielkość 1/9 i wysokość 65 mm świetnie nadają się na przyprawy. Są zamontowane bezpośrednio pod półką i są na wyciągnięcie ręki. Wszystkie rodzaje półek są ze stali nierdzewnej, czyli materiału, który idealnie sprawdza się w warunkach pracy kuchni gastronomicznej. Jest zarówno odporny na uszkodzenia i zarysowania, jak i gładki. Jeśli nie ma porów i nierówności to takie powierzchnie łatwo się czyści. Poza tym dobrze toleruje wysokie temperatury. Zważywszy na powyższe zalety jeśli chodzi o wyposażenie kuchenne, a w tym półki pojedyncze, to meble gastronomiczne są dostosowane do najwyższych standardów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się