Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Podwójne

Od tego jakie wyposażenie profesjonalnej kuchni zaoferujemy naszemu zespołowi pracowników w dużej mierze będą zależały efekty jego pracy. Wiadomo, że kuchnia dopasowana do potrzeb Szefa Kuchni, a najlepiej wraz z nim projektowana ma niebywały wpływ na sukces biznesu gastronomicznego.

Naszym zdaniem lepiej wybrać od razu wariant wyższego standardu, aniżeli narażać się na wymianę mebli lub dużych urządzeń. Powody są następujące: po pierwsze przestój w prowadzeniu działalności, po drugie jakże niebagatelne koszty z tym związane. Należy też uwzględnić kryterium bezwzględnie narzucające standardy higieniczne, a mianowicie system HACCP wraz ze wszystkimi jego detalami. Oba te fakty, czyli utrzymanie najwyższego poziomu higieny, jak również funkcjonalność nowoczesnych mebli gastronomicznym jednoznacznie wskazują na meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Tutaj niezbędne będą różne elementy: od zaawansowanych okapów poprzez stalowe ciągi robocze i proste, ale praktyczne podwójne półki wiszące. 

Filtruj według

To bardzo prosty, ale jakże przydatny rodzaj mebli. Ponadto są one proste w montażu i zawsze można je dołożyć do wyposażenia jako element uzupełniający i wspomagający organizację pracy. Za ich instalacją przemawia bardzo szybki i łatwy dostęp do wszelkich drobnych akcesoriów i przyborów kuchennych. Nawet jeśli nie sprawdzają się w miejscu pierwotnego montażu dość szybko można je zdemontować i przemieścić. Półki podwójne o stosunkowo niewielkich wymiarach, a mamy również takie w agusto.pl, nadają się do powieszenia w niewielkich pomieszczeniach. Ponadto świetnie wykorzystują niezagospodarowana przestrzeń kuchni, magazynu lub też zaplecza. Są wśród nich także półki przestawne, a zatem łatwo możemy dostosowywać je do najwygodniejszej dla nas wysokości. Półki podwójne na dwóch konsolach przeznaczamy na większe przedmioty lub naczynia. Stanowią one bardzo solidne i stabilne konstrukcje. Zamontowane nad blatami roboczymi są świetną bazą do umieszczania wszystkich akcesoriów niezbędnych w czasie gotowania. 

Pora na krótkie podsumowanie. Półki podwójne są godne polecenia jako proste, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązania dla nowoczesnych pomieszczeń gastronomii, sklepów lub magazynów. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się