Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Potrójne

Wybór sprzętu i mebli do lokalu gastronomicznego może być kluczowy dla wszelkich w nim działań. To jeden z tych czynników, który bezpośrednio przekłada się na jakość pracy, a w konsekwencji jakość restauracji, bistro lub kafejki. Funkcjonalne sprzęty, nowoczesne urządzenia i wiele innych elementów wyposażenia to baza wydajnej i satysfakcjonującej pracy całego zespołu. Jeśli chodzi o meble gastronomiczne do pierwszej ligi należą bez wątpienia meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Warto zaopatrzyć się w nie u sprawdzonego producenta. Wówczas mamy gwarancję, że zarówno tak duże elementy jak blaty lub szafki ale też nieduże, a mianowicie półki potrójne będą starannie wykonane.

Filtruj według

Na powierzchni mebli ze stali nierdzewnej tworzy się specjalna powłoka, która zabezpiecza je przed jakimkolwiek zniszczeniem. Ten płaszcz ochronny nie pozwala na reakcję z kwasami lub substancjami pochodzenia chemicznego. Dlatego warto dobrze zastanowić się zanim wybierzemy dostawcę swoich mebli. Należy także pamiętać, że długoletnie użytkowanie możliwe jest przy odpowiednim myciu. Nie jest ono skomplikowane, ale warto zadbać o detergenty wskazane przez producenta. Wówczas wystarczy przecierać meble wilgotną ściereczką. Prosta konstrukcja i gładkie powierzchnie bez zagłębień i nierówności sprzyjają szybkiemu i bezpiecznemu myciu.

W ofercie agusto.pl mamy pełen wybór wszelkiego rodzaju półek: półki pojedyncze, podwójne i potrójne. Są one dopełnieniem dużych mebli stojących i ciągów roboczych. Na półkach przestawnych z dwiema lub trzema konsolami możemy umieścić większe garnki, ale też urządzenia. Taka aranżacja ma wpływ na tempo pracy, o wiele łatwiej sięgnąć po potrzebną rzecz właśnie do półki. Zasługują one na uwagę również z tego względu, że mając niewielkie wymiary łatwo je zainstalować w całkiem niedużych pomieszczeniach. W ten sposób wykorzystujemy maksymalnie każdy metr powierzchni.

Reasumując: półki potrójne są godne polecenia jako proste, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązania dla nowoczesnych pomieszczeń gastronomii, sklepów lub magazynów. Zaoferowane przez nas pochodzą od Stalgastu, producenta od wielu lat specjalizującego się w wyposażeniu gastronomii.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się