Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Regały chromowane

Proste i lekkie regały chromowane kojarzymy przede wszystkim z pomieszczeniami magazynowymi, okazuje się jednak, że mogą one stanowić doskonałe uzupełnienie wyposażenia obiektów gastronomicznych. Zwłaszcza, że są wykonane z trwałej i odpornej na działanie wielu czynników wysokogatunkowej stali chromowanej. Według nas nie zawsze docenia się ich potencjał. Z pewnością warto wziąć je pod uwagę, bo doskonale zagospodarowują przestrzeń pomieszczeń. Dodatkowo niektóre z nich tak jak regały chromowane, ze względu na dobry wygląd z powodzeniem mogą stać w kuchni. Warto więc zastanowić się nad ich wyborem, bo odpowiednio dopasowane regały np. modułowe z polipropylenu czy też wspomniane już  regały chromowane z półkami pełnymi czy też łączone chromowane przynoszą wiele korzyści. 

Filtruj według

Dokonując wyboru zapewne warto zwrócić uwagę na dwa aspekty, a mianowicie rodzaj materiału, jak również wymiary. Z pewnością regały są najbardziej uniwersalnym rodzajem mebli. Pozostaje zatem pomiar pomieszczeń i uwzględnienie wymiarów regału. Regały chromowane mają bardzo solidną konstrukcję i w związku mogą podołać sporemu obciążeniu. Udźwig półki to nierzadko wartość 150 lub 200 kilogramów. Sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy mamy do przechowania wiele różnych przedmiotów lub urządzeń o różnych gabarytach. Rozstaw półek i wysokość nóżek możemy regulować, a więc łatwo dopasujemy je do naszych potrzeb. Półki o ażurowej konstrukcji sprzyjają przechowywaniu produktów wymagających dostępu powietrza. 

Ponadto wszystkie rodzaje mebli ze stali, w tym także regały chromowane mają świetne referencje od użytkowników. Tu zapewne motywacją do ich nabycia jest niepodważalne kryterium trwałości takich rozwiązań. Rzeczywiście są trwałe, czyli nie poddają się korozji i tylko w ekstremalnych sytuacjach odkształcają się lub wgniatają. To wyposażenie wystarczy na wiele lat. Poza tym łatwo je utrzymać w czystości, bo wykończone tak, aby zwykła woda i odpowiedni detergent przywracał ich higienę. Stąd tak wielka popularności mebli ze stali nie tylko w branży gastronomicznej, ale też w całym przemyśle spożywczym. System regałów to po prostu wygoda użytkowania i synonim porządku we wszelkich pomieszczeniach. Dlatego zadbaliśmy o to, aby dysponować jak najszerszą ich ofertą. Wśród wybranych przez nas są regały renomowanych producentów takich, jak RedFox oraz Stalgast. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się