Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Regały z półkami gretingowymi

Regały uchodzą za standardowe wyposażenie przede wszystkim dla magazynów, bywa jednak i tak, że mogą one być również alternatywą w wyposażeniu obiektów gastronomicznych. Tym bardziej, że są wykonane z materiału niemal doskonałego, czyli wysokogatunkowej stali nierdzewnej.  Według nas nie zawsze w pełni wykorzystuje się potencjał regałów. Z pewnością warto wziąć je pod uwagę, bo doskonale zagospodarowują przestrzeń pomieszczeń i mają różne zastosowania. Można z nich stworzyć albo rozbudowany system, albo też zadowolić się jednym sprzętu tego typu. Warto dodać, że niektóre z nich tak, jak regały z półkami gretingowymi mogą pełnić dodatkowe funkcje poza zwykły przechowywaniem. Warto więc zastanowić się nad ich wyborem, bo odpowiednio dopasowane regały ułatwiają organizację powierzchni. 

Filtruj według

Jak zatem dokonać właściwego wyboru najlepszych regałów? Z pewnością warto zwrócić uwagę na dwa aspekty, a mianowicie rodzaj materiału, jak również wymiary. Specyfika miejsca instalacji też jest tutaj istotna, np. regały z półkami gretingowymi pełnią funkcję sporych ociekaczy. Można na nie odstawić mokre naczynia lub przybory. 

Ważną kwestią jest też sprawdzenie producenta, gdyż chwiejny i niepewnie stojący regał może stwarzać zagrożenie. Oferowane przez nas regały firmy Stalgast z półkami perforowanymi mają bardzo solidną konstrukcję. Ponadto mogą podołać sporemu obciążeniu. Maksymalne obciążenie na półkę wynosi aż 70 kg, a ważny element konstrukcyjny jakim niewątpliwie są nogi są wykonane z solidnych profili. Co bardzo istotne, podobnie jak inne rodzaje mebli ze stali nierdzewnej, regały z półkami gretingowymi są doceniane przez branże gastronomiczną. Przede wszystkim zaś cechuje je trwałość, jak również rzetelne  wykonanie. Są bardzo wytrzymałe, bo nie koroduję i tylko w ekstremalnych sytuacjach poddają się szokowi mechanicznemu. A to oznacza, że takie wyposażenie wystarczy na wiele lat. Dość łatwo można również utrzymać je w czystości, za pomocą wody i odpowiednich detergentów. Stąd też tak wielka popularność mebli ze stali nie tylko w branży gastronomicznej, ale też w różnego typu miejscach przetwórstwa żywności. 

System regałów z półkami gretingowymi to po prostu komfort pracy i zapowiedź porządku we wszelkich pomieszczeniach. Biorąc ten fakt pod uwagę zgromadziliśmy ich bogatą gamę. 

Zaufaliśmy w jakość  i solidne, jak również trwałe rozwiązania od firmy Stalgast. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się