Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Regały z półkami pełnymi

Regały zazwyczaj kojarzymy z pomieszczeniami magazynowymi, okazuje się jednak, że mogą one stanowić doskonałe uzupełnienie wyposażenia w gastronomii. Zwłaszcza gdy są wykonane z trwałej i odpornej na działanie wilgoci wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Z pewnością warto wziąć je pod uwagę przy prowadzeniu działalności w branży gastronomicznej, gdzie uporządkują przestrzeń zaplecza lub magazynu, zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem. To bowiem miejsca, które bywają niedoinwestowane i poprzez to nie wykorzystuje się ich w optymalny sposób.

Warto więc zastanowić się nad ich wyborem, bo odpowiednio dopasowane regały np. z półkami pełnymi czy też chromowane przynoszą wiele korzyści. Tak więc wybierając regał należy zwrócić uwagę na dwa aspekty, a mianowicie rodzaj półek, jak również wymiary.

Filtruj według

Z pewnością regały z półkami pełnymi są najbardziej uniwersalne. Pozostaje zatem pomiar pomieszczeń i uwzględnienie wymiarów regału. Konstrukcja tego typu mebli jest bardzo solidna i dlatego może podołać obciążeniu nawet do kilkudziesięciu kilogramów. Większość regałów ma cztery półki. Sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy mamy do przechowania wiele różnych przedmiotów lub urządzeń o różnych gabarytach. Rozstaw półek możemy regulować, a więc łatwo dopasujemy je do naszych potrzeb. 

Wszystkie rodzaje mebli ze stali nierdzewnej, w tym także regały z półkami pełnymi mają świetne referencje od użytkowników. Motywacją do ich nabycia jest niepodważalne kryterium trwałości takich rozwiązań. Rzeczywiście są trwałe, czyli nie poddają się korozji i tylko w ekstremalnych sytuacjach odkształcają się lub wgniatają. Zazwyczaj zachowują swój świetny pierwotny wygląd i funkcjonalność przez wiele lat. Ponadto łatwo je utrzymać w idealnym standardzie czystości, bo są skonstruowane i wykończone tak, aby prosty gest wilgotnej szmatki przywracał ich higienę. Stąd tak wielka popularności mebli ze stali nierdzewnej w cateringu i w przemyśle spożywczym. Regały z półkami pełnymi to wygoda podczas użytkowania i stróż  porządku we wszelkich pomieszczeniach. Dlatego zadbaliśmy o to, aby dysponować jak najszerszą ich ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z nią na stronie agusto.pl.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się