Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Regały z półkami perforowanymi

Regały to standardowe wyposażenie przede wszystkim dla magazynów, okazuje się jednak, że mogą one być również alternatywą w wyposażeniu obiektów gastronomicznych. Zwłaszcza, że są wykonane z trwałej i odpornej na działanie wielu czynników wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Według nas nie zawsze w pełni wykorzystuje się ich ogromny potencjał. Z pewnością warto wziąć je pod uwagę, bo doskonale zagospodarowują przestrzeń pomieszczeń. Można z nich tworzyć albo rozbudowany system, albo redukować do jednego sprzętu tego typu. Dodatkowo niektóre z nich tak jak regały z półkami perforowanymi, ze względu na dobry wygląd z powodzeniem mogą stać w kuchni. Warto więc zastanowić się nad ich wyborem, bo odpowiednio dopasowane regały oznaczają wiele korzyści. 

Filtruj według

Jak zatem przystąpić do wyboru najlepszych regałów? Z pewnością warto zwrócić uwagę na dwa aspekty, a mianowicie rodzaj materiału, jak również wymiary. Regały to bardzo elastyczny rodzaj mebli. Pozostaje zatem pomiar pomieszczeń i uwzględnienie wymiarów regału. Regały z półkami perforowanymi mają bardzo solidną konstrukcję i w związku mogą podołać sporemu obciążeniu. Mają nogi wykonane z solidnych profili, które łączą się z półkami za pomocą śrub. Sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy mamy do przechowania wiele różnych przedmiotów lub urządzeń o różnych gabarytach. 

Podobnie jak inne rodzaje mebli ze stali nierdzewnej regały z półkami perforowanymi są doceniane przez użytkowników. Przede wszystkim zaś cechuje je trwałość i bardzo dokładne wykończenie. Są bardzo wytrzymałe, bo nie poddają się korozji i tylko w ekstremalnych sytuacjach odkształcają się lub wgniatają. To wyposażenie wystarczy na wiele lat. Całkiem łatwo można też utrzymać je w czystości, bo wykończone są tak, aby zwykła woda i odpowiedni detergent przywracał ich higienę. Stąd tak wielka popularność mebli ze stali nie tylko w branży gastronomicznej, ale też w zakładach produkcji żywności. 

System regałów to po prostu wygoda użytkowania i synonim porządku we wszelkich pomieszczeniach. Ze względu na ten fakt zgromadziliśmy ich bogatą gamę. Pośród wybranych przez nas są regały renomowanego producenta, firmy Stalgast.  

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się