Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Stoły przelotowe

Odpowiednia aranżacja miejsc pracy ma niebagatelne znaczenie dla efektywności pracowników. W gastronomii, gdzie praca odbywa się nierzadko pod presją czasu bardzo ważne jest zorganizowanie ciągów roboczych. Stąd też w agusto.pl oferujemy stoły robocze, szafy i szafki, jak również regały gastronomiczne w różnych opcjach. Takie wyposażenie umożliwia zoptymalizowanie warunków pracy w profesjonalnej kuchni. Istnieją różne rodzaje stołów roboczych, a mianowicie przyścienne, centralne oraz stoły przelotowe. Te ostatnie mają przesuwne drzwi po obu stronach, co stwarza możliwość bardzo wygodnego dostępu z każdej ze stron. Producent, firma Stalgast zadbała o to, aby miały solidną konstrukcję spawaną i były wytwarzane z najlepszej do tego stali nierdzewnej. Stoły przelotowe cechuje stabilność i trwałość. Ponadto występują one w pełnej gamie wymiarów, co ułatwia dobór stołu do zaplanowanego ciągu roboczego.

Filtruj według

Według nas od pewnego czasu meble ze stali nierdzewnej stanowią standardowe wyposażenie lokali gastronomicznych. Stal użyta do ich produkcji wyróżnia się wysokimi parametrami i jest ich nieocenioną zaletą. Należy też podkreślić, że stal nierdzewna jest jednym z tych materiałów, które w gastronomii sprawdzają się perfekcyjnie. Mowa tu nie tylko o ciągu roboczym, czyli miejscu przygotowywania dań, ale też urządzeniach i innych elementach wyposażenia. Z trwałej stali nierdzewnej powstają najczęściej obudowy pieców, zmywarek itp., jak również jest ona tworzywem do produkcji wysokiej jakości garnków lub sztućców.

Przy wyborze mebli ze stali nierdzewnej najlepiej zaopatrzyć się u specjalistycznego producenta. Po pierwsze takiego, który jest gwarancją najwyższej jakości. Po drugie takiego, który pozwoli na dokonanie kompleksowej aranżacji. Meble jednego producenta idealnie łączą się w ciągi robocze. Po drugie doskonale spełniają wymogi HACCP, bo są łatwe do umycia i utrzymania w czystości. Sprzyjają temu ich wyjątkowo gładkie powierzchnie. Ponadto nie mają tendencji do wyginania się lub wypaczania na skutek działania wilgoci. Bardzo trudno je wgnieść lub zarysować. Ponadto jedną z najważniejszych ich zalet poza trwałością jest wysoka odporność na działanie korozji. Zatem stoły przelotowe to bardzo ważne element wyposażenia i wybór nasuwa się sam.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się