Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Stoły centralne

Stoły centralne to podstawowy element wyposażenia każdego zaplecza gastronomicznego. To one są tłem do kreowania kulinarnych dzieł sztuki. Są niezbędne zarówno do przygotowywania dań jak i do odstawiania naczyń i garnków. Zapewniając dostęp do blatu roboczego z każdej strony, praca przebiega szybko i bez zakłóceń. Stoły te wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej, nie tylko trwałej, lecz także niesamowicie odpornej na działanie szkodliwych czynników. Przedstawione w naszej ofercie stoły mają zróżnicowane wymiary i można je dostosować do małych, średnich lub dużych pomieszczeń. Ich produkcją zajmuje się Stalgast, specjalistyczna firma o ugruntowanej pozycji w branży gastronomicznej. Ze względu na jakość materiałów jak sprawdzony proces produkcji warto wziąć je pod uwagę przy wyposażeniu baru lub restauracji.

Filtruj według

Spośród wielu opcji stołów według nas najbardziej przydatne są stoły centralne z płytami polietylenowymi, stoły z półką lub bez tej dodatkowej przestrzeni do wykorzystania. Część z nich jest spawana, a część skręcana. Wszystkie są bardzo stabilne i starannie wykończone. 

Zazwyczaj do gastronomii, gdzie cały sprzęt i wyposażenie jest bardzo mocno eksploatowany wybiera się sprawdzone rozwiązania. Niewątpliwie do takich zalicza się meble gastronomiczne. 

Stąd też w agusto.pl oferujemy stoły centralne, szafy i szafki, jak również regały gastronomiczne w różnych opcjach. Takie wyposażenie umożliwia zoptymalizowanie stanowisk pracy w kuchni gastronomicznej. 

Od pewnego czasu meble ze stali nierdzewnej stanowią najlepszy wybór dla lokali gastronomicznych. Stal użyta do ich produkcji wyróżnia się wysokimi parametrami. 

Warto też podkreślić, że stal nierdzewna jest jednym z tych materiałów, które w gastronomii sprawdzają się perfekcyjnie. Mamy tu na myśli nie tylko ciągi robocze, czyli miejsce przygotowywania dań, ale też urządzeniach i inne niezbędne akcesoria kuchenne. Z trwałej stali nierdzewnej powstają najczęściej obudowy lodówek, kostkarek, pieców itd., jak również służy ona do produkcji wysokiej jakości garnków lub sztućców. Z jednej strony mamy do rozważenia większe koszty na etapy inwestycji, ale jednocześnie zyskujemy niezawodny sprzęt na lata. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się