Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Filtruj według

materiał wykonania
Wysokość - H
Głębokość - D
Szerokość - W
Filtruj

Stoły przyścienne

Stabilny stół z dużym i wygodnym blatem stanowi solidną bazę do wszelkich działań kulinarnych. Trudno się bez niego obejść zwłaszcza w profesjonalnej kuchni. Dlatego też stoły przyścienne w naszej ofercie to bardzo bogata gama mebli gastronomicznych. Opcji do wyboru jest wiele: mamy zarówno bardzo solidne stoły spawane, jak i stoły skręcane, liczne warianty stołów z szafkami (w tym z szafką podgrzewaną), z półką lub bez półki. Oferujemy także nawet takie unikatowe rozwiązania jak stoły przyścienne z koszem uchylnym lub z otworem na odpadki w blacie. Ponadto część z nich jest wyposażona w drzwi skrzydłowe, albo też w drzwi suwane, przeznaczone do pomieszczeń o niezbyt dużej powierzchni. Pamiętajmy o tym, że każdy metr zaplecza jest niezwykle cenny i musi być optymalnie zaadaptowany, stąd spora część stołów wyposażona jest w pojemne szafki.

Stoły przyścienne
2 948,06 zł (brutto)
3 685,08 zł
Stół z drzwiami skrzydłowymi i 2 blokami 3 szuflad skrzyniowych. W środku pólka dolna i półka przestawna. Blat bez rantu tylnego (typ A). Zdjęcie poglądowe: w rzeczywistości szerokość stołu jest zależna od dokonanego...

Stoły przyścienne można z łatwością łączyć i tworzyć z nich ergonomiczne ciągi robocze. Mocne blaty dla jeszcze większej efektywności wzmocniono listwą przyścienną. Niektóre z nich wykończono płyta polietylenową.

Tak jak i wszystkie meble ze stali nierdzewnej ten rodzaj stołów jest zdecydowanie najlepszym wyborem jeśli chodzi o wyposażenie gastronomii. Dlatego też decydując o wyborze efektywnych i solidnych rozwiązań warto wziąć je pod uwagę.

Po pierwsze to gwarancja czystości i higieny, zgodna z systemem HACCP. Stal nierdzewna nie ma porowatych nierówności i nie zatrzymuje zanieczyszczeń, na których z czasem mogą pojawiać się bakterie.

Po drugie idealnie nadaje się do trudnego środowiska pracy w kuchni gastronomicznej, gdzie wilgoć, para i wysokie temperatury są na porządku dziennym. Nie mamy więc ryzyka pojawienia się korozji. Po trzecie to meble nie do zdarcia: nie odkształcają i nie wgniatają się. Ich prosta konstrukcja sprzyja szybkiemu myciu. Przy tak dużym stopniu wytrzymałości warto w nie zainwestować i uniknąć wymiany na nowe meble. Dodatkową zachętą do tego typu mebli jest ich lśniący i estetyczny wygląd na lata.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się