Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Szafy magazynowe

Wyposażenie lokalu gastronomicznego jest nie lada wyzwaniem. Wymaga zatem odpowiedniego przygotowania i posiłkowania się wiedzą specjalistów. Najlepiej, aby zajęła się tym osoba działająca w branży projektowania dla gastronomii. Dopracowany projekt i organizacja pracy w kuchni ma bowiem podstawowe znaczenie dla codziennego funkcjonowania całego personelu. Priorytetem jest dobre rozmieszczenie wszelkich sprzętów i urządzeń wraz z niezbędnymi instalacjami. Równie ważne jest, aby na zapleczu gastronomicznym funkcjonowało odpowiednie wyposażenie w meble gastronomiczne.

Filtruj według

Niezbędne w nim są z pewnością szafy magazynowe ze stali nierdzewnej, dzięki którym można maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Standardowo umieszczamy w nich talerze, naczynia, przyrządy kuchenne. Polecamy szafy magazynowe od sprawdzonego producenta, jakim jest firma Stalgast. W naszej ofercie znajdują się szafy w różnych wymiarach i opcjach dla jak najlepszej organizacji pracy i ergonomii. Są zatem szafy z podwójnymi drzwiami skrzydłowymi, ale też z drzwiami suwanymi. Można w nich zainstalować zamki. Półki możemy dowolnie przestawić i zainstalować w miejscu najbardziej wygodnym. Wszystkie szafki powstają według projektu, który gwarantuje stabilną i mocną konstrukcję. Poszczególne elementy szaf są spawane.

Warto również podkreślić, że meble gastronomiczne są najbardziej praktyczne na zapleczu gastronomicznym. Mają one swoją specyfikę wynikającą z dość trudnych warunków, w których są instalowane. Po pierwsze to środowisko z notorycznie wysokimi parametrami wilgoci lub wręcz poddawane działaniu wody. Po drugie to czynnik wysokiej temperatury. Powierzchnie, które będą dobrze i trwale funkcjonowały w takich warunkach muszą być wyjątkowo odporne. Ponadto muszą spełniać wysokie standardy higieny i mieć certyfikaty uprawniające je do kontaktu z żywnością. Dlatego też idealnym wyborem są meble gastronomiczne produkowane ze stali nierdzewnej. Wyposażając swój lokal gastronomiczny w taki rodzaj mebli zyskujemy pewność co do trwałości, bezpieczeństwa i higieny pracy.

Należy pamiętać, że na blatach lub półkach ze stali nierdzewnej nie pojawi się rdza. Nie ulegną one wypaczeniom, skrzywieniom lub też innym urazom typu mechanicznego. Nie będzie również problemu z czyszczeniem lub konserwacją. Można je umyć bardzo szybko i sprawnie bowiem konstrukcje są proste, projektowane bez zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Najbardziej efektywne są szafy i szafki nierdzewne, szafki wiszące, regały, okapy gastronomiczne, stoły robocze, nadstawki gastronomiczne oraz baseny i zlewy. Podsumowując, warto inwestować w meble wykonane właśnie ze stali nierdzewnej.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się