Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Szafy porządkowe

Dbałość o higienę w lokalu gastronomicznym jest bardzo istotną kwestią. Utrzymanie czystości i przestrzeganie zasad HACCP dotyczy wszystkich pomieszczeń, jakie znajdują się w bistro, restauracji lub też w kawiarni. Odpowiednie przepisy utrzymania wszystkich powierzchni w czystości są opracowane zarówno dla magazynu, poprzez kuchnię, a na sali do obsługi gości kończąc. 

Dlatego też warto przemyśleć organizację sprzątania w firmie gastronomicznej, jak również zapoznać się ze sprawdzonymi rozwiązaniami, które oferują producenci wyposażenia dla branży gastronomicznej. Jednym z rozwiązań może być wyposażenie lokalu w szafy porządkowe, czyli specjalne miejsce do magazynowania środków czyszczących i wszelkich akcesoriów potrzebnych do sprzątania. Ponadto zapewniają one łatwy dostęp do wody, bo w ich dolnej części są umywalki. To bardzo wygodne rozwiązanie. Komora umywalki jest zabudowana z trzech stron. Stalowa szafa  jest konstrukcją spawaną o wysokich parametrach trwałości. W każdym z mebli istnieje możliwość przełożenia drzwi i przestawiania półki dla lepszej organizacji pracy. 

Filtruj według

Szafy porządkowe zaprezentowane w naszej ofercie pochodzą od firmy Stalgast, która specjalizuje się w wyposażeniu branży gastronomicznej. Występują w różnych wariantach, aby można było łatwo dostosować je do indywidualnych potrzeb każdej działalności gastronomicznej. 

W tym miejscu warto przytoczyć argumenty przemawiające za meblami na zapleczu właśnie ze stali nierdzewnej. Są one nie tylko funkcjonalne, ale po prostu bardzo praktyczne. Stal nierdzewna jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na działanie wielu niekorzystnych czynników. Skutecznie opiera się działaniu korozji, a także czynnikom mechanicznym. Takie meble nie odkształcają się i nie ulegają wgnieceniom. Ponadto ich niemal idealnie gładka powierzchnia jest bardzo łatwa jeśli chodzi o utrzymanie w czystości. Wyposażając swój lokal gastronomiczny w taki rodzaj mebli zyskujemy pewność co do trwałości, bezpieczeństwa i higieny pracy. Ich konstrukcje zaprojektowano bez zbędnych dodatków właśnie po to, aby łatwo było je czyścić. Nie mają więc zakamarków ani innych trudno dostępnych miejsc. To meble gastronomiczne do eksploatacji przez lata i dlatego warto w nie wyposażyć lokal od początku działalności. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się