Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Szafy przelotowe

Dbałość o ergonomiczne i funkcjonalne sprzęty oraz meble to w gastronomii kluczowe zadania. Zazwyczaj zarówno do małego jak i dużego lokalu gastronomicznego kupujemy wyposażenie dostosowane do wymogów HACCP, ale też po prostu wygodne w codziennym użytkowaniu i jak najbardziej praktyczne. Wszystkie te starania procentują podczas wykonywania wszystkich rodzajów prac. Dotyczy to wszelkich instalacji na sali obsługi gości, ale też tam gdzie pracuje tylko zespół kucharzy. Z tych względów warto starannie zaprojektować wszystkie pomieszczenia i przemyśleć listę niezbędnego wyposażenia, aby spełniało ono normy i sprzyjało dobrej organizacji pracy. Chodzi tutaj przecież o zapewnienie gościom jak najlepszego serwisu, świadczonego w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Komfort pracy i obsługi jest tutaj bardzo istotnym zagadnieniem. 

Filtruj według

Jedną z ważniejszych kwestii jakie stają przed właścicielem biznesu gastronomicznego jest wyposażenie w najlepsze meble. Chodzi tu przede wszystkim o ergonomiczne i funkcjonalne meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej. 

Wśród nich warto zwrócić uwagę na szafy przelotowe, czyli z dostępem z obu stron. To bardzo częste i wygodne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych jak i do magazynów i sklepów. Ze względu na bardzo zróżnicowane wymiary bez problemu znajdziemy szafy odpowiednie nawet do niewielkich pomieszczeń. Idealnie nadają się do przechowywania naczyń, akcesoriów i wszelkich potrzebnych przedmiotów gwarantując szybki dostęp. Szafy przelotowe zaprezentowane w naszej ofercie pochodzą od firmy Stalgast, która specjalizuje się w wyposażeniu branży gastronomicznej.

Z pewnością to właśnie stal nierdzewna jest materiałem najlepiej sprawdzającym się na zapleczu gastronomicznym. Jest bardzo wytrzymała i odporna na działanie wielu niekorzystnych czynników. Nie ulega korozji, a także czynnikom mechanicznym. Takie meble nie odkształcają się i nie ulegają wgnieceniom. Warto również podkreślić, że ich idealnie gładka powierzchnia jest bardzo łatwa jeśli chodzi o utrzymanie w czystości. Wyposażając swój lokal gastronomiczny w taki rodzaj mebli zyskujemy pewność co do trwałości i bezpieczeństwa pracy. Ich konstrukcje zaprojektowano bez zbędnych dodatków właśnie po to, aby łatwo było je czyścić. 

Szafy przelotowe obok szaf magazynowych i blatów roboczych bardzo dobrze organizują przestrzeń do pracy. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się