Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Perforowane

Wybór mebli do lokalu gastronomicznego jest zazwyczaj kluczowy. To zdecydowanie jeden z tych elementów, który bezpośrednio przekłada się na jakość pracy, a w konsekwencji jakość restauracji lub kafejki. Nowoczesne sprzęty, funkcjonalne urządzenia i wiele innych elementów wyposażenia są bazą wydajnej i satysfakcjonującej pracy całego zespołu. Co do mebli gastronomicznych do pierwszej ligi należą bez wątpienia meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Warto zaopatrzyć się w nie u sprawdzonego producenta. Tylko wtedy mamy gwarancję, że zarówno blaty lub szafki, ale także tak niestandardowe elementy wyposażenia, jak półki perforowane będą starannie wykonane.

Filtruj według

Meble stalowe wytwarza się tak, aby na ich powierzchni powstawała specjalna powłoka, która zabezpiecza je przed jakimkolwiek zniszczeniem. Ta warstwa ochronna nie pozwala na reakcję z kwasami lub substancjami pochodzenia chemicznego. Dlatego warto dobrze zastanowić się zanim wybierzemy dostawcę swoich mebli. Należy także pamiętać, że długoletnie użytkowanie możliwe jest przy odpowiednim myciu. Warto podkreślić, że nie jest ono wymagającą czynnością, ale warto zadbać o detergenty wskazane przez producenta. Wtedy wystarczy już tylko regularnie przecierać meble wilgotną ściereczką. Prosta konstrukcja, jak i gładkie powierzchnie bez zagłębień i nierówności sprzyjają szybkiemu i bezpiecznemu myciu.

W ofercie agusto.pl mamy pełen wybór wszelkiego rodzaju półek: półki pojedyncze, podwójne oraz perforowane. Są one dopełnieniem dużych mebli stojących i ciągów roboczych. Półki perforowane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej 1.4301. Oferowane przez nas pochodzą od Firmy Ascobloc, producenta od wielu lat specjalizującego się w wyposażeniu gastronomii. Można je zamówić według wymiarów potrzebnych do konkretnej kuchni. Do półek załączona jest prowadnica, która pozwala na płynne regulowanie. Perforacja sprzyja przechowywaniu wszelkich artykułów, które wymagają swobodnego przepływu powietrza.

Reasumując: półki perforowane są godne polecenia jako proste, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązania dla nowoczesnych pomieszczeń gastronomii, sklepów lub magazynów. Podobnie jak wszystkie inne meble ze stali nierdzewnej mają liczne zalety takie, jak super odporność na uszkodzenia typu mechanicznego. Są zatem bardzo trwałe i po prostu praktyczne.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się