Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Stoły ze zlewem

Każdy lokal gastronomiczny wymaga odpowiedniego wyposażenia w funkcjonalny, a przede wszystkim trwały sprzęt. Dlatego warto postawić na przetestowane i sprawdzone w gastronomii rozwiązania. Dotyczy to w równej mierze sali obsługi gości, jak i kuchni lub zmywalni. Organizacja pracy, zgodna z wymogami i przepisami, to z jednej strony wysoki standard higieny, a z drugiej komfort dla personelu.

Filtruj według

Według nas do niezbędnego wyposażenia należą meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Jednym z rodzajów takich mebli są stoły ze zlewem. Zazwyczaj znajdują się w zmywalniach i służą do mycia wszystkich tych naczyń, których nie można myć przemysłowo. Przede wszystkim jednak to na nich umieszczane są naczynia zanim trafią do zmywarki. Dodatkowo ułatwiają przechowywanie brudnych naczyń w jednym miejscu. Są zaprojektowane jako ergonomiczne stanowiska o załadunku. Mają również wygodne półki pod blatem. Ponadto niektóre stoły ze zlewem są kompatybilne ze zmywarkami.

Stoły ze zlewem to rodzaj bardzo prostej, ale stabilnej i przemyślanej konstrukcji. Blat i nogi łączą masywne i solidne śruby. Zazwyczaj umieszczony przy nich blat jest w ergonomicznym ciągu i dlatego umieszczono go z lewej strony. Dodatkowo blat może być ryflowany i obramowany ogranicznikami. Dzięki temu nawet duża ilość naczyń nie zsuwa się. Poza tym nadmiar wody może odpłynąć do komory zlewu. Komora zlewu ma standardową wielkość o wymiarach 400 x 400 x 250 mm. Na środku komory widnieje otwór na baterię o średnicy 33 mm. Istnieje także możliwość wycięcia otworu na rozdrabniacz.

Stoły ze zlewem oraz inne rodzaje stalowych mebli wpływają na organizację prawidłowych ciągów roboczych. Są także wyznacznikiem pewnego standardu nowoczesnego zaplecza. Niewątpliwie to jedna z najlepszych opcji wyposażenia profesjonalnej kuchni. Przemawia za nimi wiele zalet. Po pierwsze mają trwalszą konstrukcję i powierzchnie. Po drugie są stabilne i pojemne. Nie niszczy ich wilgoć ani rdza. Nie poddają się też wgnieceniom ani zarysowaniom.

Krótkie podsumowanie jest zdecydowanie na ich korzyść pomimo sporej inwestycji na początku. Ponieważ będą służyły w niemal idealnym stanie przez długi czas warto je wybrać.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się