Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Urządzenia do gotowania ryżu

Urządzenia do gotowania ryżu są bardzo wygodne i pozwalają na szybkie przyrządzanie smacznych i zdrowych dań. Sprawdzają się zarówno w kuchni profesjonalnej, jak i domowej. Kluczowe są tutaj parametry urządzeń. Z pewnością też, te które są przeznaczone do gastronomii powinny mieć dużą pojemność i moc. Dlatego nasz asortyment to zarówno typowe urządzenia do gotowania ryżu dla gastronomii, jak i mniejsze z myślą o użytku domowym. Jeśli chodzi o pojemność, to jest ona w przedziale od 1,8 do 9 litrów. W zależności od potrzeb można łatwo dokonać wyboru. Jeśli nie dysponujemy dużą przestrzenią do przechowywania garnka wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie mały lub średni garnek.

Filtruj według

Warto podkreślić, że garnki do gotowania ryżu są bardzo wygodne, gdyż nie tylko szybko gotują ryż do idealnej konsystencji, ale też mają inne przydatne funkcje. Niewątpliwie jedną z nich jest utrzymywanie ugotowanego ryżu w cieple. Dlatego takie urządzenia do gotowania ryżu to podstawa wyposażenia sushi barów. Bez dobrze przyrządzonego i doprawionego ryżu nie ma mowy o autentycznym smaku sushi.

Niektóre z urządzeń mają także funkcję gotowania na parze, więc łatwo można w nich przyrządzić ryby i mięso lub warzywa. Ryż, kasze lub płatki owsiane ugotowane w ten sposób są bardzo smaczne. Nie zdarza się, aby był zbyt twarde lub co gorsza przypalone. Jest to zdecydowanie zdrowsza opcja gotowania niż gotowanie w foliowych woreczkach. Właściwie po włączeniu urządzenia proces gotowania przebiega automatycznie.

Większość garnków jest wyposażona w praktyczne akcesoria, takie jak, sitko lub pojemnik do gotowania na parze, miarka oraz łyżka. Przy zakupie warto wybrać garnki z odpowiednią izolacją, bo dłużej utrzymują potrawy w cieple. Dzięki temu możemy też przyrządzić nasze dania dużo wcześniej. Ponadto wkład do gotowania powinien posiadać powłokę nieprzywierającą. Prosta konstrukcja i odpowiednio dobrane materiały, takie jak pokrywa z tworzywa sprzyjają szybkiemu myciu. Małe elementy, takie jak zbiornik na skropliny lub uszczelkę można łatwo zdemontować i oczyścić.

Polecamy ten sprzęt z pełnym przekonaniem, bo nie tylko przyspiesza pracę, ale też jest gwarancją smacznej kuchni.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się