Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Łopatki

Każdy bar, restauracja, pizzeria, czy lokal gastronomiczny, wyposażony musi być w niezbędne narzędzia. Pomagają one w przygotowaniu potraw i znacznie skracają czas ich przyrządzania, a czas jest w gastronomi niezwykle ważnym czynnikiem. Łopatka kuchenna jest jednym z takich niezbędnych przedmiotów. Choć łopatka wydaje się niepozornym przedmiotem, to jednak jej przydatność i funkcjonalność jest nieoceniona.

Filtruj według

Świetnie sprawdza się ona nie tylko w profesjonalnych barach, restauracjach, czy pizzeriach, ale także w cukierniach i piekarniach. W sklepie gastronomicznym agusto mają Państwo do wyboru wiele różnych rodzajów łopatek.

Dostępne są u nas zarówno łopatki do przewracania pizzy, łopatki do smażenia, łopatki do tortów, łopatki kątowe, czy łopatki do ryb. Trudno ocenić jak bardzo niezbędną rzeczą jest dobra łopatka w gastronomii. Pozwala ona na szybkie i dokładne przyrządzanie potraw i ciast.

Łopatki zazwyczaj wykonane są ze stali nierdzewnej, która sprawdza się długie lata, dzięki swojej niebywałej wytrzymałości. Na naszej stronie agusto znajdą Państwo łopatki ze stalową, materiałową, a także drewnianą rączką. Tak szeroki wybór pozwala dobrać idealną łopatkę do konkretnych preferencji i potrzeb.

Jeśli szukasz wyposażenia do swojej restauracji, baru, pizzerii, czy domowej kuchni, koniecznie kup ją w naszym sklepie gastronomicznym agusto.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się