Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według

Kosze na śmieci

Kosze na śmieci to niezbędne wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego, gdyż zarówno klienci, jak i personel muszą wyrzucać odpady w jedno miejsce, które zapobiegnie dalszemu rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. By zachować higienę pracy, polecamy również schładzarki na odpady, gdyż to dzięki nim organiczne resztki nie będą w stanie się dalej rozkładać, co zahamuje rozwój drobnoustrojów.

Filtruj według

Jednak na zwykłe śmieci najlepszym wyborem będą po prostu wysokiej jakości kosze na śmieci, gdyż to właśnie w nich będziemy magazynować nieorganiczne resztki oraz zużyte opakowania. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment koszów na śmieci.

Dzielą się one ze względu na pojemność, wysokość, rodzaj otwarcia oraz ewentualne posiadanie popielniczki. Najczęstszym wyborem pośród konsumentów jest kosz z zainstalowanym mechanizmem pedałowym, który umożliwia bezdotykowe podniesienie pokrywki, co sprzyja higienie w lokalu. Pojemność takich koszów na śmieci jest zazwyczaj w granicach 20 litrów przez co w kuchni, gdzie produkowane jest znacznie więcej śmieci, nie są zbyt użyteczne. Ale mamy na to rozwiązanie. Kosz o pojemności 120 litrów firmy THOR idealnie nadaje się do kuchni lokali gastronomicznych.

Jeśli natomiast szukają Państwo kosza, który będzie się idealnie prezentował w pomieszczeniu dla palaczy, bądź na tarasie, gdzie zazwyczaj chodzi się na papierosa, to kosz na śmieci z popielniczką będzie wręcz idealny. Jest on wykonany ze stali polerowanej, dzięki czemu prezentuje się schludnie i elegancko. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się