Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.
Filtruj według
Filtruj według
Marka

Podstawy nierdzewne

Nowoczesne kuchnie gastronomiczne nie mogą działać wydajnie bez odpowiednich stanowisk pracy. Dlatego przystępując do ich wyposażenia już na etapie projektu należy uwzględnić przestrzeń na blaty robocze, jak również na różnego typu podstawy nierdzewne. Te ostatnie są bardzo przydatne, bo właśnie na nich zainstalujemy urządzenia nastawne. Niektóre z nich posiadają blaty i nadają się do odstawiania naczyń kuchennych. W taki sposób zaaranżujemy naprawdę miejsca do pracy. Należy bowiem pamiętać, że wyposażenie profesjonalnej kuchni, gdzie potrawy powstają w dużych ilościach  zdecydowanie odbiegają od zwykłej kuchni. Ponadto w gastronomii istotne jest przestrzeganie wymogów systemu HACCP, czyli procedury zarządzające bezpieczeństwem żywności. Wybrane podstawy nierdzewne mogą zostać wkomponowane w ciągi grzewcze. 

Filtruj według

Komponując naszą ofertę sięgnęliśmy po produkty sprawdzonych producentów takich, jak Red Fox, czy też RM Gastro. Są one uznawane za specjalistów w branży wyposażenia gastronomicznego o najwyższych standardach jakości. Przede wszystkim gama podstaw jest zróżnicowana w zależności od przeznaczenia i indywidualnych preferencji. Mamy tu na myśli konstrukcje zamknięte i otwarte. W niektórych kuchniach wygodniejsze w użytkowaniu będą właśnie podstawy nierdzewne otwarte, natomiast w innych sprawdzą się modele zamknięte. Wybrane produkty z konstrukcją otwartą mają też opcję ewentualnego montażu drzwi lub szuflad. 

Dlaczego jeszcze warto wziąć pod uwagę zaprezentowane w agusto.pl podstawy, bo wyróżniają się one wyjątkowym materiałem, czyli stalą nierdzewną. 

Ze względu na unikalne właściwości jest ona materiałem idealnym do wielu zastosowań w gastronomii. Z jednej strony to naczynia i przybory kuchenne, a z drugiej duże elementy specjalistycznych urządzeń. Przede wszystkim to obudowy pieców lub zmywarek, a także urządzeń chłodniczych. Stalowe powierzchnie należą bowiem do najbardziej wytrzymałych i odpornych. Korozja na nich nie powstaje, a uszkodzenia mechaniczne są naprawdę bardzo rzadkie. Mogą funkcjonować w warunkach nawet bardzo wysokich temperatur. Mając je na wyposażeniu nie traci się czasu na specjalne zabiegi czyszczące, bo wystarczy przetrzeć je szmatką zanurzoną w odpowiednim środku chemicznym. Powierzchnie stalowe należą do bardzo gładkich i nie powodują osadzania się zabrudzeń. 

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się