Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Młynki do kawy

Młynki do kawy Smeg są młynkami żarnowymi. Jak wiadomo, taka technika mielenia, a dokładniej miażdżenia uznawana jest za najlepszą. Ziarna zmielone w ten sposób stają się bardzo jednorodne pod względem wielkości i kształtu. Dlatego też proces parzenia kawy przebiega zgodnie ze sztuką. Natomiast młynki z ostrzami stalowymi działają jak noże, więc ziarna są pocięte na nieregularne drobne cząsteczki i niestety kawa napar z niej nie ma idealnego smaku.

Młynki do kawy Smeg stworzono dla prawdziwych smakoszy kawy. Świeżo zmielona kawa to doznanie jedyne w swoim rodzaju, bo to nie tylko rewelacyjny smak, ale i aromat kawy roznoszący się w całym domu. Ponadto urządzenie ma szereg przydatnych funkcji. Po pierwsze możemy regulować stopień mielenia. Służy do tego wygodne, duże pokrętło, za pomocą, którego możemy dokładnie regulować stopień mielenia na trzech poziomach: od drobnego, poprzez średni, aż do grubego. Po drugie ma aż osiem zaprogramowanych funkcji mielenia, między innymi bardzo wygodne mielenie ilości na pojedyncze lub podwójne espresso. Poza tym posiada także funkcję mielenia manualnego.

Dodatkowo młynek wspiera się na stabilnej podstawie i antypoślizgowych nóżkach. Pojemnik, do którego wsypuje się zmielona kawa wykonano z bezpiecznego i odpornego Tritanu. Dzięki możliwości zdemontowania żaren młynek można łatwo wyczyścić przy pomocy dołączonej szczoteczki. Dodatkowo zaletą urządzenia jest łatwa i intuicyjna obsługa. Młynki do kawy Smeg oferują wyjątkowe walory zmielonej kawy i są bardzo solidnymi urządzeniami. Obudowa tych jakże stylowych sprzętów jest z trwałej stali lakierowanej, a pokrętło i podstawa są chromowane. Takie materiały są gwarancją długiej eksploatacji.

Warto podkreślić, że wszystkie urządzenia Smeg są wyjątkowe, gdyż perfekcyjnie łączą zarówno oryginalny wygląd, jak i nowoczesną funkcjonalność. Polecamy wybór włoskich ekspresów i młynków do kawy oraz innych urządzeń AGD Smeg. Ponadto w agusto.pl. prezentujemy wyjątkową stylistykę, czyli urządzenia sygnowane przez słynny duet D&G. Marka Smeg idealnie wpisuje się w trendy wyposażenia wnętrz, a jej wysoką klasę doceniają wielbiciele dobrego designu. Są odpowiednie tak dla stylu vintage jak, i dla nowoczesnej klasyki.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się