Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Spieniacze do mleka

Spieniacze do mleka to nie tylko kolejny kuchenny gadżet, ale bardzo przydatny sprzęt. Warto również podkreślić, że urządzenia Smeg oferują znacznie więcej, aniżeli tylko ubijanie ciepłego lub zimnego mleka. To nowoczesne urządzenia wykorzystujące najlepszą technologię, czyli indukcję. Dlatego można śmiało powiedzieć, że należą one do czołówki najlepszych urządzeń w tej grupie. Przede wszystkim indukcja to ekspresowy czas ubijania bez najmniejszego ryzyka przypalenia mleka. Ponadto jednorazowo możemy uzyskać pyszną mleczną piankę w dużej dawce, bo dzbanek spieniacza ma pojemność aż 600 ml.

Filtruj według

Spieniacze do mleka Smeg cieszą dużym zainteresowaniem, ponieważ mają też inne funkcje, takie jak: gorąca czekolada, ciepłe mleko z delikatną lub gęstą pianką, a także zimne mleko z dwoma rodzajami pianki. Tak różnorodne opcje, to wiele możliwości przyrządzania kawy. Możemy serwować znakomite mleczne kawy latte i capppuccino nawet dla najbardziej wymagających gości i to nie tylko na ciepło. Przygotowanie zarówno kawy mrożonej, jak i gorącej czekolady jest bardzo łatwe. Ponadto obsługa urządzenia jest wygodna i bezpieczna.

Gwarancją długiego użytkowania sprzętu są trwałe i starannie wyselekcjonowane materiały, tak więc, obudowa jest z solidnej stali lakierowanej, a stabilna podstawa została pokryta warstwą chromu. Dla podkreślenia efektu wizualnego wybór funkcji odbywa się za pomocą podświetlanego pokrętła. Dodatkowo jego trwałość także zabezpiecza chromowane wykończenie. Ze względu na niewielkie wymiary, spieniacz można przechowywać w szafce kuchennej, ale też może mieć on swoje stałe miejsce blisko ekspresu. Z pewnością jego mocną stroną jest elegancki, klasyczny wygląd.

Spieniacze do mleka Smeg wyróżnia charakterystyczna stylistyka vintage. Podobnie jak i wszystkie inne produkty z tej linii, spieniacz ma delikatnie zaokrąglony i opływowy kształt. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę, to przeważają słodkie pastele. Od lat marka Smeg słynie ze swojego dizajnu. Jego wizytówką jest minimalistyczne, ale bardzo wyraźne, chromowane logo. Ten sprzęt tak, jak i inni przedstawiciele małego AGD Smeg, może być świetnym prezentem, zwłaszcza gdy przekazujemy go osobie, która poznała już wartość innych urządzeń tej włoskiej ikony stylu. Pełna gama tych multifunkcyjnych i nowoczesnych urządzeń jest w naszej bogatej ofercie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się