Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Dolce & Gabbana

Za niepowtarzalny wygląd wybranych urządzeń AGD Smeg odpowiada znamienity duet włoskich projektantów. Owocem tej współpracy jest wyjątkowy wizerunek linii Sicily is My Love sygnowany przez Dolce & Gabbana. Tak oto marka Smeg słynąca już wcześniej z funkcjonalnych i nowoczesnych sprzętów dla domu zyskała nowy wymiar.

Z pewnością warto w tym miejscu przytoczyć za jakie wartości cenią markę użytkownicy niemal na całym świecie. To przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i wspomniane już przez nas zaawansowane rozwiązania technologiczne. Ponadto niespotykanie wysoka jakość produkowanych urządzeń poparta ich niezawodnym użytkowaniem. Produkty są wielokrotnie sprawdzane na każdym etapie produkcji. Marka uwzględnia potrzeby nowoczesnego konsumenta, który żyjąc na wysokich obrotach ceni funkcjonalność i prostą intuicyjną obsługę. Ponadto dla wielu użytkowników zwraca uwagę na poszanowanie zasobów naszej planety, a produkcja Smeg odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Linia Sicily is My Love to z jednej strony zachowanie osiągnięć technologicznych nowoczesnego sprzętu, a z drugiej nowa odsłona włoskiego designu. Domenico Dolce i Steffano Gabbana sięgnęli do wyspiarskiej mentalności i tradycyjnych motywów. W tym projekcie żywe krajobrazy Sycylii zostały skojarzone z mocnym słońcem włoskiego Południa i świeżym, naturalnym smakiem. Kuchnia sycylijska uchodzi za jedną z najlepszych i najzdrowszych na świecie. Królują w niej: ryby i owoców morza, soczyste pomidory, oliwki i aromatyczne zioła. Tak też postrzegali ją projektanci Dolce & Gabbana. Dlatego tak niesamowite są wrażenia, gdy patrzy się na te przepiękne przedmioty. W naszej ofercie znajdą Państwo tostery, miksery planetarne, wyciskarki wolnoobrotowe i do cytrusów, a także czajniki. Te urządzenia to idealna propozycja na wymarzony prezent.

Ze względu na walory użytkowe, ale też estetyczne wiele osób skłania się do ich zakupu w jednej chwili. Prezentują się bogato i w iście włoskim stylu. Będą świetnym akcentem w aranżacji domowych wnętrz. Nie oprze im się styl vintage, zadowolą klasykę i rustic modern. Zyskały miano ikony AGD i pozostaną nią na długo.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się