Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

REÀL

Real zawdzięcza swą rozpoznawalność w świecie gastronomii, a zwłaszcza miksologii, zupełnie nowemu podejściu do znanych składników i receptur. Pomysłodawca firmy zadał sobie pytanie czy mleko pozyskiwane z egzotycznego kokosa na zawsze już będzie kojarzyło się z pancerną puszką. Zaryzykował i wygrał, bo produkt obronił się nie tylko niesamowitą jakością, ale też przełomowym i bardzo wygodnym opakowaniem. Duża butelka i wygodne dozowanie okazały się kluczem do światowego sukcesu nie tylko tego pierwszego produktu, ale i całej marki. Aktualnie bowiem firma Real oferuje rozbudowaną gamę syropów owocowych o niesamowitej świeżości i smaku. Ma fanów wśród konsumentów w wielu krajach. Jednak przede wszystkim przekonała do siebie profesjonalnych barmanów i miksologów.

Filtruj według

Dzięki niezwykłym smakom, aromatom i konsystencji produkty znajdują szerokie zastosowanie w kuchni oraz do przyrządzania koktajli, napojów lub drinków (z dodatkiem alkoholu lub bez). Wzbogacają również smak piwa. Są także świetnym dodatkiem do ciast i deserów. Receptury syropów, nektarów i mleczka mają doskonały skład. Są połączeniem naturalnych, nieprzetworzonych owoców. Produkty Real nie są dosładzane, ani cukrem, ani karmelem. Nie zawierają też sztucznych barwników i aromatów. A ich skład jest pozbawiony dodatku laktozy i glutenu. Ponadto są w 100% wegańskie. Bogaty i wspaniały smak syropów infuzowanych pochodzi z doskonałej bazy, w postaci 40% przecieru z dojrzałych owoców oraz naturalnego cukru trzcinowego.

Znakomita jakość słynnego kremu Coconut Real pochodzi z egzotycznych kokosów z Kostaryki. Zaś tajemnicą receptury kremu jest doskonała proporcja miąższu, mleka i wody kokosowej z dodatkiem cukru trzcinowego. Warto także podkreślić, że marka opracowała taką technologię przetwarzania owoców, aby zachować pełnię smaku i aromatu. W tym celu, cenna zawartość jest poddawana procesowi ozonowania bezpośrednio przed zamknięciem każdego opakowania.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się