Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Soki Finest Call

Choć wydawać by się mogło, że najlepsze dodatki w sztuce barmańskiej, to te pozyskiwane na bieżąco z naturalnych owoców, to jednak w profesjonalnym barze, gdzie praca wrze, nie jest to dobre rozwiązanie. Wówczas bowiem średni czas oczekiwania na drinki nie byłby satysfakcjonujący dla gości.

W tym celu znane koncerny spożywcze opracowały receptury produktów, dzięki którym napoje nie tylko nie tracą, a wręcz zyskują na smaku, a drinki powstają błyskawicznie. Z pewnością do produktów bazowych należy tu zaliczyć miksy bazowe i koktajlowe oraz soki Finest Call. Te ostatnie cieszą się dużym uznaniem barmanów z dwóch powodów. Po pierwsze ze względu na to, że mają bardzo uniwersalne zastosowanie i korzysta się z nich prawie cały czas. Są nie tylko składnikiem wielu koktajli, ale też używa się ich do lemoniady lub ice tea. Soki Finest Call Single Pressed Lemon i Single Pressed Lime wzbogacają swym orzeźwiającym smakiem również wiele innych napojów. Po drugie wyróżnia je głęboki smak i aromat, bo powstają dzięki specyficznemu procesowi tłoczenia.

Filtruj według

Są wolne od glutenu, laktozy i mają w 100% skład oparty na roślinach. Warto podkreślić, że do tych charakterystycznych i kolorowych butelek trafiają najlepsze odmiany limonek z Meksyku oraz cytryn ze słonecznej Kalifornii. Ze względu na ergonomiczny kształt butelek, barmani chętnie ich używają. Zazwyczaj profesjonaliści dokładnie wiedzą jakich dodatków w postaci baz, miksów warto korzystać. Swoją zawodową renomę budują przecież czasem wiele lat. Warto więc, podejrzeć ich warsztat pracy i skorzystać z tego, co w nim najlepsze. Wówczas „domówki” i party zyskają nowy wymiar, a uczestniczący w nich goście będą zachwyceni.

Praktyczny zestaw przyborów i akcesoriów barmańskich można skompletować w naszym sklepie. Znajdziecie tutaj absolutnie kompletne wyposażenie barowe i sprawdzone dodatki spożywcze, takie jak, syropy Monin i soki Finest Call. Poza tym mamy zarówno shakery i blendery, jak i nalewaki oraz miarki, sita i mudlery. A ponadto dekoracje barmańskie i wiele przydatnych akcesoriów.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się