Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Lampy grzewcze

Lampy grzewcze emitują nie tylko przyjemne ciepło, ale też klimatyczne oświetlenie. I choć w naszej strefie klimatycznej kojarzą się z aurą chłodnych jesiennych wieczorów, to zyskują coraz większe zainteresowanie przez cały rok. Dodatkowo wybrane modele można instalować nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz namiotów lub hal. Głównym miejscem ich zastosowania są ogródki restauracyjne i tarasy hotelowe lub też ogrody. Są idealne na wszelkiego rodzaju eventy organizowane w plenerze. Ustawione w odpowiedniej odległości, ogrzewają i tworzą piękną oprawę. Ponadto świetnie sprawdzają się podczas wyjazdów na campingi i na garden party.

Filtruj według

W ofercie naszego sklepu prezentujemy dwa rodzaje tych urządzeń. Po pierwsze są to lampy grzewcze z promiennikami halogenowymi. Po drugie urządzenia z gazem płynnym. Promienniki halogenowe są łatwe w instalowaniu, wystarczy podłączyć je do zasilania o mocy 230 V. To także bardzo bezpieczne, jak i efektywne rozwiązanie. Producent zapewnia o wysoce wydajnym, bo aż 96% poziomie zamiany energii w ciepło. Ogrzewanie halogenowe jest ekonomiczne. W urządzeniach zastosowano lampy o żywotności nawet do 5000 godzin. Standardowe modele mogą mieć do wyboru dwa lub trzy poziomy mocy, więc dokładnie można regulować dopływ ciepła. Są również bardzo wygodne, bo można sterować ich pracę za pomocą pilota.

Ponadto lampy są skonstruowane w taki sposób, aby można było dopasować ich instalację do wnętrza. Co więcej mają możliwość montażu przy ścianie, lub pod sufitem. Dzięki przemyślanej budowie, po zakończonej pracy lampy można złożyć w taki sposób, aby nie zajmowały dużo miejsca. To istotna zaleta, bo w przypadku dużej ilości mebli i urządzeń typu out door nie trzeba wynajmować dodatkowych powierzchni magazynowych.

Jeśli chodzi o drugi rodzaj, są to lampy zasilane gazem z butli. Są one wyposażone w elektroniczny zapłon, a także przewód gazowy z reduktorem. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa wybrane modele zaopatrzono w blokadę dopływu gazu na wypadek przewrócenia się lampy. Jednocześnie, aby zwiększyć stabilność sprzętu, lampy grzewcze gazowe, wyposażono w solidne podstawy ze stali nierdzewnej lub trwałego aluminium. Niewątpliwie takie materiały zabezpieczają również urządzenia przed uszkodzeniami.

Według nas oba rodzaje lamp doskonale wpisują się w atmosferę spotkań i przyjęć, tak w zaciszu w domowego ogrodu, jak i na imprezie na zewnątrz.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się