Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleźliśmy produktów.

Lampy owadobójcze

Na co dzień stanu sanitarnego lokali gastronomicznych strzegą rygorystyczne normy i zalecenia systemu HACCP, a także odpowiednie wyposażenie w środki chemiczne i specjalistyczny sprzęt, taki jak na przykład lampy owadobójcze. Niestety w miejscach, w których gromadzone są zapasy mogą pojawiać się nieproszeni, ale bardzo uciążliwi goście. Mowa tu oczywiście o owadach. Ich obecność bywa trudna do zniesienia zwłaszcza latem. Należy podejmować wszelkie kroki, aby je usuwać ze wszystkich pomieszczeń takich, jak kuchnie lub sklepy ponieważ są one źródłem groźnych patogenów. Dlatego producenci związani z branżą gastronomiczną stworzyli prosty i tani system ich utylizacji. To skutecznie działające lampy owadobójcze, które bez problemu można zainstalować wszędzie tam, gdzie mogą pojawiać się owady.

Filtruj według

Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nieestetyczny widok martwych owadów nie wchodził w pole widzenia. Najczęściej unieszkodliwione muchy lub komary lądują na wewnętrznej tacce, którą po wysunięcia można łatwo oczyścić. Ponadto system jest higieniczny i działa niezawodnie.

Urządzenia są bezpieczne dla ludzi i mogą być instalowane w kuchniach, gdzie odbywa się obróbka żywności. Najczęściej lampy owadobójcze działają w oparciu o świetlówki emitujące promieniowanie UV-A. Lampy są lekkie i mają możliwość podwieszenia lub ustawienia. Trwałe i estetycznie wykonane obudowy są z ognioodpornych tworzyw ABS. Specyficzna dbałość o wysoki standard higieny, jak eliminowanie zagrożeń dla klientów gastronomii to obowiązek osób zarządzających obiektami gastronomicznymi. Przy czym nie chodzi tu tylko o czystość pomieszczeń, stanowisk pracy lub urządzeń do przetwarzania żywności. Raczej jest to kwestia kompleksowych przepisów dotyczących żywienia w gastronomii. Tak więc to przepisy odnośnie przechowywania żywności w określonych warunkach dla poszczególnych grup artykułów spożywczych, a także prawidłowego mycia lub wyparzania wszelkich naczyń oraz używanie tylko takiego wyposażenia, które może mieć kontakt z żywnością.

Stąd szeroka gama chemii profesjonalnej: płynów do mycia, dezynfekcji czy też specjalistycznej chemii do zmywarek. Wobec tak wysokich standardów sanitarnych nie ma mowy, aby cokolwiek uszło uwadze osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo, a w konsekwencji również zdrowie konsumentów. Wyposażenie służące do bezpiecznej i wysoce higienicznej pracy w kuchni gastronomicznej znajdziecie Państwo w naszej kompleksowej ofercie.

Menu

Ustawienia

Szukaj

Stwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się